• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belge başvurusu sırasında hata

C. Yücel

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mitaş Endüstri San. ve Tic. A.Ş.
Belge başvurusunda eğitim bilgilerimi kaydedeceğim bölümde diploma ve eğitim katılım sertifikamı yüklüyorum imzalama aşamasında ilkini imzalıyor ikincisinde "imzalama işleminden önce lütfen bir sertifika seçiniz" uyarısını veriyor. E-imza sertifikasında hiç bir sorun yok günlerdir uğraşmaktayım. Aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaşanlar varsa paylaşabilir mi?..

hata.png

Yazılımla ilgilenen birimle görüştüm bugün hallolabilir arkadaşlar şuan uğraşıyorlar bugüne yetişmezse de pazartesi günü çözüme ulaşmış olur dediler @begumacay

Mailime geri dönüş olarak 2. imzadan sonra pencereyi kapatmamı ve belgelerın kaydedılcegını yazmıslar.Denedım olmadı tabıkı gerı yazdım beklıyorum

sanırsam her yolu deniyoruz benim de dediğiniz gibi olmuyor pdf formatında benimki de boyut büyük olmadığı sürece pek fark etmiyor diye biliyorum

Her türlü ihtimali denemeye çalışıyorum ben de pdf yüklüyorum, şuan mesela imza gelmiyor önceden gelirdi sürekli bi değişim var sitede

Arkadaşlar benim sorunum belgeleri yüklüyorum E-imza seçiyorum, imzala diyorum bir türlü işlem ilerlemiyor. Sorun bende mi sistemde mi az kalsın laptopu kıracaktım

sorun Sistemde, sabah araım beyenfı sabırlı olun iyip durdular, en kötü ihtimal pazartesi günü halledilecektir deniliyor. akıllı kart uygulamasına girip akıllı kartı açıp bir daha imzalamayı dene, o zaman da sürekli imzalama oldugunu goreceksın

Kardeşlerim ya senelerdir aynı hikaye hiç mi bu sistemde sorunsuz bir ilerleme olmaz beyefendileri aradım sorun bilgisayar ayarında olabilir dedi tamamen sinir oldum neyse hayırlısı Zaman aşımına uğramasında

Eğitim sonrası sertifika alındıktan 1 sene içerisinde belgeyi almak gerekiyor diye duymuştum emin olmamakla beraber.. İsterseniz bakanlığı bir arayıp detayını öğrenin silindiyse üzüldüm sizin adınıza..:( @Merve Akgül