• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belge başvurusu sırasında hata

C. Yücel

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Mitaş Endüstri San. ve Tic. A.Ş.
Belge başvurusunda eğitim bilgilerimi kaydedeceğim bölümde diploma ve eğitim katılım sertifikamı yüklüyorum imzalama aşamasında ilkini imzalıyor ikincisinde "imzalama işleminden önce lütfen bir sertifika seçiniz" uyarısını veriyor. E-imza sertifikasında hiç bir sorun yok günlerdir uğraşmaktayım. Aynı sorunu yaşayıp çözüme ulaşanlar varsa paylaşabilir mi?..

hata.png

ben eğitim katılım sertifikası sanmıştım sorunun. E-imzayı bende ikinciye almıştım sorun yaşadığım için umarım halledebilmişsinizdir..@Merve Akgül

e-imza cok sıkıntı yaratıyor belli ki arkadaşlar. Kullananan arkadaŞların yazdıklarını da okuyun biraz derim.Yeni imza alacak arkadaslara tavsiyem MOBİL İMZAdır daha kullanışlı oluyor.Umarım sorunlarınızı çözebilirsiniz.Bir de yeni bir e-imza alınca bilgisayarınıza javayı baştan yükleyin. yoksa aynı hatayı tekrar verir :krktm:

Merhaba, aynı sorunlar belki defalarca konuşuldu ama bende de görseldeki gibi bir sorun oluşuyor (sertifika bilgisi alınamadı). Ben anlamadım sistem vs herşey kütür kütür çalışıyorda sıkıntı bizde mi? Tarayıcıyı Chrome kullanmam sizi yanıltmasın, explorer'ın son sürümünü de kullandım aynı hayatı aldım. Türk Telekom (avea'nın) mobil imzasını kullanıyorum ve mobil imzam müşteri hizmetleri tarafındak aktif edildi. Aynı durumu yada benzer durumu yaşayan oldu mu? Ne önerirsiniz?

1.jpg

Ben e-imza kullandım sertifika bulunamadı yazısıyla karşılaştım imzanin içindeki sertifika silinmiş tekrar imza satın aldım. Sizinki mobil, olur mu bilmiyorum ama bu sistem de herşey olabilir.

@Melike Yıldız e imzanızın sertifikası silinmiş olabilir imza firması ile iletişime geçip flash içersinde sorun olup olmadığını kontrol edin. Sertifika silinmiş ise yeniden satın almanız gerek. Bende yeniden sertifika satın aldım. 3 farklı bilgisayar da denedim 3. De yapabildim