• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belge geçerliliği

diienayzed

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,

Çevre görevlisi belgesi alındığı tarihten itibaren 5 yıl geçerliydi, 5 yılı dolan çevre mühendisleri nasıl bir yol izleyecekler ?

Belgesı olan suresı dolmaya yakın çevre görevlileri için vize eğitimi (çevre mevzuatın) düzenlenecek ve eğitim katılım belgesi alınacak.daha sonra tekrardan ücret yatırılıp çevre görevlisi belgesı yenilecek. Yenı yıla gırmeden vıze eğitimi açılacağını düşünüyorum

Teşekkür ederim uygulamayı bende biliyorum ancak sağda solda bir eğitim bilgisi göremedim. gerçi henüz daha dolan yoktur sanırım geçerliliği 2015 itibari ile başlarlar

evet ılk cevre gorevlısı belgesı alanların bıle 2015 ılk aylarında doluyor. Ilgılı bır açıklama gormemenız normal ama bakanlıktan alınan bır duyumdu anlattığım. Hatta yenı mezunlar ıcın bu ekımde yapılacak egıtım ıcın ,vıze yapmak ısteyenlerde yanlışlıkla başvurma gafletınde bulunacaktı fakat bakanlıktan belgelerın vıze edılmesı ıcın ayrı bır egıtım duzenlenecegı bılgısı verıldı.