Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi görüntüleme

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Environengist tarafından paylaşıldı.

1. Environengist

Environengist Misafir

Arkadaşlar Merhaba,

Çevre danışmanı olarak çalışmıyorum ve yaklaşık 2 yıldır izin lisans sistemine girmedim. Bugün belgemin hala geçerli olup olmadığını görüntülemek için girmek istedim. Ancak şifremi unuttum. Aşağıdaki sayfaya girdim:
    http://izinlisans.cevre.gov.tr/Yetki/RememberPassword.aspx

Buradan şifremi yenilemek için link gönderilmesi gerektiğini düşünüyorum ancak öyle olmuyor. Hem şifremi girmemi istiyor hem de şifremi gönder diye bir seçenek var, şifre yazmadan tıklayınca şifre boş olamaz diye bildirim geliyor. Sonuçta şifremi bilmiyorum ki istiyorum. Başka bir şifre uyudurup girince de hata veriyor. Bu nasıl bir saçmalık ben çözemedim, şifreme nasıl ulaşabilirim?

2. hersanlioglu

hersanlioglu CMNet Üyesi

@Environengist yeni şifrenizi girmenizi istiyor orada. yani bundan sonra kullanmak istediğiniz şifreyi

3. Environengist

Environengist Misafir

Hata veriyor onu girince. Dedim ya yeni bir şifre girince de hata veriyor diye özellikle yazdım!!

4. hersanlioglu

hersanlioglu CMNet Üyesi

5. Environengist

Environengist Misafir

onlar telefonları açmıyor explorer dan deneyeceğim belki chrome la ilgili bir sorundur :(

6. Tunç Bozkurt

Tunç Bozkurt CMNet Üyesi

izinlisans@csb.gov.tr adresine ekran görüntüsü ile birlikte sorunu detaylıca açıklayan bir mail gönderin. hızlıca yanıt veriyorlar sorunu çözüyorlar. aynı durum ben ve bir arkadaşımın(hatta kullanıcı adını ve epostayı da unutmuştu) daha başına geldi. bu şekilde çözdük.

7. Environengist

Environengist Misafir

tamamdır herkese teşekkürler