• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi hk.

burak58600

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
iski
Arkadaşlar merhaba.
Çevre görevlisi belgesi almak istiyorum. Geçici mezuniyetle beraber yapılması gereken bütün işlemler nelerdir.(Sınav zamanı, başvuru, ücret yatırma vs.)
Şimdiden teşekkür ederim.

Eğitim yeni yapıldı(nisan ayında). Bu yüzden yeni eğitim ağustos eylül ayı gibi yapılacağını düşünüyorum. Yine de ara ara bakanlığın sayfasından kontrol edebilirsiniz. Eğitim açıldığında bakanlık sayfasında gerekli açıklamalar yapılmakta. Eğitimi tamamladıktan sonra belge alımı için de gerekli işlemleri forum içinden bulabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar bir şey sorucam;
farklı bir meslek dalından olup çevre görevlisi belgesine sahip bir kişi belgesini vizeletme sürecinde tekrar sınava girmek zorunda mıdır yoksa yeniden eğitim alması yeterli olur mu? Bilgilendirirseniz sevinirim...

Merhaba e imza sifresini 3 kere yanlış girince kitlendi teknik destegi aradım dediklerini yaptım açamadım hala bilgisi olan var mı ?

@gokce333 Bunu sim kartı gibi düşünün şifre bloke olursa PUK kodu ile açılır PUK kodu bloke olursa o zaman e-imza kullanılamaz olur. böylece sertifikanız tekrar yüklenmesi gerekir. Destek birim ile konuşun tekrar onlar size uzak masaüstü bağlantısı kurarak gerekli ayarları yaparlar.