Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi için

Konu, 'Eğitim Duyuruları' kısmında Özge Uluğ tarafından paylaşıldı.

1. Özge Uluğ

Özge Uluğ CMNet Üyesi

İlgilenenlere Baran Bozoğlu'ndan haber var :)

Ekran Alıntısı.PNG

2. Selin K.

Selin K. CMNet Üyesi

mağduriyet bunların yaptığı başka birşey değil elimin arasından bir sürü iş kayıp gitti belgem yok diye yaaa :mad:

Ekin Tunçel ve barış koç bunu beğendi.
  3. Gülçin Doğan

Gülçin Doğan CMNet Üyesi

Biz çevre mühendisleri için 3 gün eğitim var diye biliyorum acaba eğitim ücreti ne kadar

4. Dgnklc25

Dgnklc25 CMNet Üyesi

csb sitede eğitim sayfasında eğitim programı yayınlamışlar 2 adet 9. ve 12. aylarda çevre denetimi görevlisi adında eğitim var erzurum ve denizli de ancak aradığımda bakanlık personeli için olduğunu söylediler ne oluyor ya? birde ücret falan varmış acaba o ne kadar ?

Burak Dumlu bunu beğendi.
  5. Mert Erdoğan

Mert Erdoğan CMNet Üyesi

Çevre denetimi görevlisi, Bakanlık merkez ve taşra teşkilatı personellerini kapsıyor. Çevre görevlisi ile karıştırmayın.

Dgnklc25 bunu beğendi.
  6. hanım yıldırım

hanım yıldırım CMNet Üyesi

çevre görevlisi eğitim ücreti 700 lira belge ücreti ise 2014 yılı için belirlenen 350 lira arkadaşlar eğitime katıldığımdan biliyorum

Gülçin Doğan ve Dgnklc25 bunu beğendi.
  7. Dgnklc25

Dgnklc25 CMNet Üyesi

teşekkürler :)

vay arkadaş ya.

peki ç.mühendisleri odasına üye olma veya elektronik imza gibi bi takım şeylere sahip olmalı mıyız çevre görevlisi belgesini alıp kullanabilmek için?

8. hanım yıldırım

oda 'ya kayıt yaptırma zorunluluğu yok(ama odaya kayıt yaptırmanızdada fayda var tabiki) fakat eğitime katıldıktan sonra aldığınız katılım belgesi diploma ve yatırdığınız ücretin dekontunu sisteme yüklediğiniz zaman mobil imza ile imzalamanızı istiyor sistem bu yüzden mobil imza almanız gerekmektedir .

Dgnklc25 bunu beğendi.
  9. Olgaç Sürmelihindi

Olgaç Sürmelihindi Genel Yönetici

2 sene önce mobil imza için hat alınıp 1 hafta içerisinde belge geliyordu ve toplam maliyet 300 tl tutuyordu.

Burak Dumlu ve Dgnklc25 bunu beğendi.
  10. Dgnklc25

Dgnklc25 CMNet Üyesi

kıymetli yanıtlarınız için teşekkürler. bu benim iflas fermanımdı.

11. Olgaç Sürmelihindi

hayır kardeş neden iflas ediyorsun.

12. hanım yıldırım

rica ederim yardımcı olabildiysem ne mutlu :)

Dgnklc25 bunu beğendi.
  13. Olgaç Sürmelihindi

Arkadaşımız üstaddır bu konuda:)

14. Dgnklc25

Dgnklc25 CMNet Üyesi

soru işaretlerim ünleme bıraktı yerini :)

Olgaç Sürmelihindi bunu beğendi.
  15. anakinskywalker

anakinskywalker CMNet Üyesi

Zaten 4 yil kit kanaat okuyoruz ogrenim kredileriyle ancak para yetiyor. Zaten ogrenci adamiz hala baba parasi aliyoruz ise baslamamidiz. Daha is bulmadan bir de boyle aptal ve bakanligi doyurmaya yonelik sacma bir gider olunca hakkiyla iflasa ugramak zorunda kaliyoruz. Bilmem anlatabildim mi.

16. Özge Uluğ

Özge Uluğ CMNet Üyesi

çok katiliyorum şu an o parayı nasıl bulacağıni düşünen öğrencileri düşünen yok yazık!

Gülçin Doğan bunu beğendi.
  17. Olgaç Sürmelihindi

sana hak veriyorum. 4 yıl bitir daha iş bulamadan belge al ve üstelik para ver. Böyle saçmalık ancak türkiyede olur. Zaten kazandığımız ancak bize yetiyor. Yani sınava girmek için para üstüne para veriyoruz.

18. Dgnklc25

Dgnklc25 CMNet Üyesi

inşaat mühendisinin neden inşaat görevlisi yok yada kimya mühendisinin kimya görevlisi. en güzel mühendislik aslında çevre ama bunu çok çirkinleştiren bir yapısı var ülkemizin.

19. Ekin Tunçel

Ekin Tunçel CMNet Üyesi

Bencede neden diğer bölümler için belge vermiyorlar madem böyle birşey var ve diğer bölümler benim yaptığım işi yapma hakkına sahip bende onların işini yapabilecek belge talep ediyorum. İnsanların emeklerine yazık. O kadar zaman harca oku uğraş belge almak için birde 1000 lira para ver vay be.. Okumasak daha masrafsız olurmusuz gerçekten.

Dgnklc25 bunu beğendi.
  20. Enise A.

Enise A. CMNet Üyesi

aynen ...acı ama gerçek