Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi Belgesi ile ilgili

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında İlke Akiş tarafından paylaşıldı.

1. İlke Akiş

İlke Akiş CMNet Üyesi

Merhaba,

Çevre Görevlisi Belgemi aldıktan sonra belgemi almak üzere çıkarttığım mobil imzaya ait telefon hattımı iptal ettirdim. Şu anda belgemi kullanmıyorum. Sonra belgemi kullanmamı gerektirecek bir işe girdiğimde başka telefon numarama ait mobil imza üzerinden işlemleri mi gerçekleştirebilir miyim yoksa eski numaramı aktif hale mi getirmem lazım?

İyi çalışmalar dilerim.

ALINTIDIR.

Can Avşar bunu beğendi.
  2. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Mobil imza ve/veya E-imza, Çevre Görevlisi ve Çevre İzinleri işlemlerinizi elektronik ortamda yapabilmenizi sağlar. Sözkonusu durumda kendi adınıza ait yeni bir hat alıp ve aldığınız hat üzerinden mobil imza üyeliğini gerçekleştirmeniz halinde işlemlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Çevre Görevlisi Belgesi ile ilgili konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi ile ilgili

İnternette dolaşırken şöyle bir şey gördüm: http://www.cevregorevlisi.biz/cevregorevlisi/bilgiSayfa.php Bu işi hangi ara dershane modeli ile bağdaştırdılar onu anlamadım ? Eğitim kadrosunu da sadece ünvan olarak vermişler, isim yok. Bundan haberi olanlarımız var mı ?
  2. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
  3. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  4. 2011 Yılı çevre görevlisi, çevre danışmanlık yeterlik belgesi ücretleri ve yatırılacak banka hesabı

Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi (ÇDYB) :3.000 TL Çevre Görevlisi Belgesi (ÇGB) : 250 TL Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi arasında yapılan protokol ile Döner Sermaye İşletmesinin Bakanlık merkez ve illerde yapılan tüm tahsilatları için Kurumsal Tahsilat (KUTA) hesabı açılmıştır. Bu nedenle kullanılmakta olan Halk Bankası Demirtepe...
  5. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?