Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi nasıl alınıyor?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sedat Mert tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sedat Mert

Sedat Mert CMNet Üyesi

arkadaşlar malumunuz 1 ocak 2014 tarihinden itibaren yönetmelik değişti ve artık biz çevre mühendisleride sınava girecekmiş. bunun sınavları ne zaman sınava girmek için napcaz yani kısaca nasıl alcaz bu belgeyi?
    (yönetmelik uygulanmaya başladı mı onuda tam bilmiyorum ya )

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Çevre görevlisi belgesi nasıl alınıyor? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
  2. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  3. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
  4. Çevre yönetim birimine çevre görevlisi ekleme nasıl yapılmaktadır?

çevre görevlisini, çevre yönetim birimi sayfasından sisteme dahil ettik ancak çevre görevlisinin sayfasında meslek bilgileri kısmında çalıştığı kurum görünmemekte, konu hakkında bilgisi olanlar paylaşabilir mi ne yapmamız gerek
  5. Gfb ve çevre izin ve lisans belgeleri nasıl alınıyor??

Öncelikle herkese merhabalar diliyorum.. Belgelerin alınması ile ilgili olarak sizlerin tecrübeleri benim için çok önemli..şimdiden çok ama çok teşekkür ederim cevap ya da cevaplarınıza.. Yeni bir işletmenin kurulduğunu ya da mevcut bir işletmenin GFB ve ardından da Çevre İzin ve Lisans Belgesi alacak olsun; 1. Başvuruda her şey online olarak mı oluyor? 2. Öncelikle o işletme için Çevre ve...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.