• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi belgesi ödeme hakkinda

sibelszr

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
yok
Iyi günler ben çevre görevlisi belgesi başvurusu yapmıştım onay mesajı geldikten sonra 100 tl ödeme yaptım ardından reddedildi mesajı geldi e postaya diploma okunmuyor sisteme tekrar başvuru yapın yazmislar. Yaptım bu sefer tekrar referans numarasi verdi ve ödeme yapılmadı yazıyor onay bekleniyor diye. Yatırdiğim para boşa mi gitti yani?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-07-19-17-01-54.png
    Screenshot_2017-07-19-17-01-54.png
    25.2 KB · Görüntüleme: 49
Sanmıyorum yardimci olacaklarını çünkü telefonu bağlıyor lar bi yere çalıyor çalıyor hiç kimse bakmiyor

çevre bakanlığında çevre görevlisi belge basvurusu için adnan macit bey var kendisi şube müdürü nezaman arasam açıyor ona ulaşmanızı tavsiye ederim onunla konuşmadan para yatırmayın bakanlığının fazla parayı iade ederken çok fazla proseduru var boşyere uğrasırsınız

Para yatırmanıza gerek yok sonuçta yatırmışsınız olur mu öyle şey yetkili birisine ulaşmaya çalışın bakanlıktan ki yardımcı olurlar sorununuzu anlatınca muhakkak @sibelszr

Cevap verildi aradım para yatirmamiz a gerek yok tekrar dediler. Hata istek bildirim kısmında sorunu mesajla gönderin dediler onlar halleder. 1 haftadır bakan hoc kimse olmadı. Geri dönüş yok ne yazık ki

İyi günler. Ben Çevre görevlisi vizeletme ücretini yatırdım ancak iş durumum iptal olduğu için ve memurluk sınavına girmeye karar verdiğim için belgemi vizeletmekten vazgeçtim. Ücretin iade edilmesini istiyorum ama bu mümkün mü bilmiyorum. Ekteki sayfada iade edilebilir diyor ama tam emin olamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .