Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sadık Güven tarafından paylaşıldı.

1. Sadık Güven

Sadık Güven CMNet Üyesi

Herkese selamlar,

Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı?

Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?

2. Fatih Özcan

Fatih Özcan Site Kurucusu

Güncelleme gerekmiyor öyle bir duyuru yapılmadı. Bence yürütebilir madem bu hak çevre görevlilerine verildi belgesini kullanabilir.

3. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

izin lisans sayfalarında işlem problemi yaşayan var mı ? cumartesi gününden beri herhangi bir işlem yapamıyorum.

4. nzh_33

nzh_33 CMNet Üyesi

Bakanlık cuma günü taşındığı için sistemde sorun çıkabilmekteymiş.

5. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

bir birleştirdiler pir birleştirdiler..... hiçbir işlem yapamıyorum kaç gündür :(

6. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

Sorun hala devam ediyor kaç gündür sisteme protokol bile yükleyemiyorum devamlı hata veriyor,ne zaman düzelecek bilgisi olan var mı?

7. tuba-ak

tuba-ak CMNet Üyesi

Sisteme tesisle yaptığımız sözleşmeleri ekleyemiyoruz. Dolayısıyla danışman atamasını da yapamıyoruz. Aynı problemi yaşayan çok az meslektaşım var sanırım? Tehlikeli atık beyan sistemine kullanıcı adı ve şifresi ile girdiğimizde beyan ile ilgili herhangi bir beyan sayfası da açılmıyor. Ayrıca tesisin "Atık Beyan Formu İzleme ve Kontrol Modülü, Çevresel Bilgi Sistemi vb" gibi uygulamalardan hangisine tabi olduğunu nereden öğrenebileceğiz? Konu ile ilgili taahhüt verildiğinden eksik uygulama seçme ile ilgili bir problem yaşama ihtimalimiz yüksek. Konu hakkında yardımcı olabilecek olan var mıdır? Teşekkürler...

Volkan Canlıer bunu beğendi.
  8. dilek kaya

dilek kaya CMNet Üyesi

ayenn katılıyorum şu an sıkıntı var

9. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

yeni sistemi kullanan, anlayabilen var mı ?

Volkan Canlıer ve tgbaylmz bunu beğendi.
  10. Volkan Canlıer

Volkan Canlıer CMNet Üyesi

aynen katılıyorum bir sürü beyan işlemi eklenmiş biz bunların hangilerine tabi olacağız nerden bileceğiz?

Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi ve çevre danışmanlık firmaları hakkında yönetmelik

Çevre görevlisi ve danışmanlık firmalrı hakkında yönetmelik yayınlandı.Tüm çevre mühendisleri çevre görevlisi oldular. Yönetmeliğe aşağıdaki linkten veya EKTEN ulaşabilirsiniz. http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskiler/2010/11/20101112-10.htm
  2. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
  3. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  4. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  5. E-Çevre İzinleri Ek-2 Kapsamında Tesis için Çevre Görevlisi Atama İşlemleri Hk.

Arkadaşlar çevre görevlisi belgesinizi aldınız ve Firmaya bağlı Ek-2 kapsamlı tesiste çevre görevlisi olarak işe başladınız. E-Çevre İzinleri protokol işlemleri şu şekildedir; Protokol işlemi e-izin sisteminde yapılacağı için ayrı olarak belge üzerinde protokol yapmanıza gerek yoktur. Hem Çevre görevlisi olarak sizin hem de İşletme yetkilinizin mobil imza yada e-imzasının olması mutlaka...