Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi belgesi

Konu, 'ARŞİV' kısmında Olgaç SÜRMELİHİNDİ tarafından paylaşıldı.

 1. Arkadaşlar herkese kolay gelsin. Geri dönüşüm veya tat firması danışmanlık hizmeti alıyor diyelim ve kendi bünyesinde de çevre görevlisi çalışıyor. Lisans işlemlerini danışman firma yürütüyor. Bu durumda kişi sisteme kendisini çevre görevlisi olarak atayabilir mi?
   
 2. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  Atayabilir, bu durumda tesisin sorumluluğu iki çevre görevlisinde olur.
   
 3. Tesisin sorumluluğu bende. İşçi sağlığı olsun ,giren çıkan mazlemeler olsun ben ilgileniyorum. Bİrde atama yapmak için ne yapmam gerekir. Birde il çevre sıkıntı çıkarmasın ya da bakanlık, firmada iki tane sorumlu var diye.
   
 4. Melis Kara

  Melis Kara CMNet Üyesi

  Siz zaten tesisin çevre görevlisi değil misiniz şuan? Bir de danışman firma tesisinizi kendi üzerine alıp, çevre görevlisi atayacak. Sisteme girdiğinizde iki çevre görevlisi yer almış olacak. Kurumlar ile ilgili bir sıkıntı olmaz, firma tercihidir. Çevre işlemlerini tek bir görevli yürütebilir. Kurumlar ile ilgili dikkat edilmesi gereken tek nokta; tüm sorumluluklar her iki görevliye de ait olacağından, cezai durumlarda da iki çevre görevlisi göz önüne alınarak değerlendirme yapılır.
  İyi çalışmalar.
   
  İpekszksn ve Fatma Gül Es bunu beğendi.
 5. firmanın çevre görevlisi benim. tamam anladım. çok teşekkür ederim. size de iyi çalışmalar.
   
  Melis Kara bunu beğendi.

Related Contents

upload_2017-10-12_15-34-55.png
[ATTACH] merhaba ben odadan kaydimin iptalini nasil yapacagimi sordum kendileri bunu yazdılar. zaten çalışmıyorum. bu borcu odemekte bile zorlanacagim fakat bu oda ile ilişkimi kesmek istiyorum....
image.jpg
İyi günler ek 1listesi 8.1 ve ek 2 listesi 8.1 8.2 İçin çevre görevlisi basvuru yapabiliyor mu
20170222_143951.jpg
Arkadaşlar soğuk haddeleme yapılan tesisimizde toza yakın saf metal talaş oluşmaktadır. Tehlikesiz atık olan bu atığı alabilecek firma bilgisi olan paylaşabilir mi?