Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre görevlisi belgesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sefa Kaç tarafından paylaşıldı.

1. Sefa Kaç

Sefa Kaç CMNet Üyesi

çevre görevlisi belgesini kullanım alanları nelerdir?
    her çevre mühendisinin sektör ayırt etmeden alması gerekli midir?
    bu yönetmelik uzun süre baki kalmayabilir her an çevre mühenisleride sınava girmesi gerektiği içeren bir tebliğ yayınlanabilir bu süre içinde bu belgeyi almanın zorunluğu gerekliliği öğrenmek istiyorum.

2. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Bunun en iyi cevabı, aşağıdaki iki yönetmeliği okuyarak kendiniz gerekliliğine karar vermenizdir.

* Resmi Gazete Tarihi: 12.11.2010 Resmi Gazete Sayısı: 27757
    ÇEVRE GÖREVLİSİ VE ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARI HAKKINDA YÖNETMELİK

* Resmi Gazete Tarihi: 29.04.2009 Resmi Gazete Sayısı: 27214
    ÇEVRE KANUNUNCA ALINMASI GEREKEN İZİN VE LİSANSLAR HAKKINDA YÖNETMELİK

Saygılarımla,

çevre görevlisi belgesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre mühendislerine verilen çevre görevlisi belgesi hakkında

Arkadaşlar, Her Ankara ya gelişimde bizim sektör vb. konularla ilgili dedikodu duyuyorum...Sizin bilginiz va mı yoksa ben mi geri kaldım bu konulara bilemiyorum ama;şöyle ki, kimya mühendislerinin açtığı davayı biliyorsunuz çevre görevlisi konusunda,bu dava onların lehine sonuçlandığını ve yeni yönetmeliğin çıktı çıkacağını, ayrıcaa çevre mühendisleri de artık sınava girerek çevre görevlisi...
  2. Tüm Çevre Mühendisleri Çevre Görevlisi Belgesi Alıyor

Merhaba arkadaşlar, Çevre Mühendislerininde Sınava Tabi Tulacak konu taslak ama en kısa sürede bütün Çevre Mühendisi Arkadaşların Belgesyi almasını sağlayalım. Sevgi ve Saygılarımla.
  3. 2011 Yılı çevre görevlisi, çevre danışmanlık yeterlik belgesi ücretleri ve yatırılacak banka hesabı

Çevre Danışmanlık Yeterlik Belgesi (ÇDYB) :3.000 TL Çevre Görevlisi Belgesi (ÇGB) : 250 TL Bakanlığımız Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü ile Halk Bankası Ankara Kurumsal Şubesi arasında yapılan protokol ile Döner Sermaye İşletmesinin Bakanlık merkez ve illerde yapılan tüm tahsilatları için Kurumsal Tahsilat (KUTA) hesabı açılmıştır. Bu nedenle kullanılmakta olan Halk Bankası Demirtepe...
  4. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
  5. Çevre görevlisi belgesi

Sisteme giriş yaptığımda çevre görevlisi belgemi görüntüleyemiyorum bu sorunla karşılaşan yada yardımcı olabilecek var mıdır?