• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi belgesi

Tuğçe Kökbaş

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
X
Merhabalar. Çevre mühendisiyim. Çevre görevlisi belgesini almak istiyorum bu belge için son başvuru tarihi var mıdır? Yoksa istediğimiz zaman başvuruda bulunabilir miyiz? Bir de e-imza ve mobil imza alınıyormuş. Bunlardan hangisini seçmeliyiz? Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.

Cevap: çevre görevlisi belgesi

çevre mühendisleri için başvuru süresi yok ama yönetmelikte değişiklik olmadan hemen al belli mi olur bize de sınava girin derler tekrar :D ben mobil imza kullandım hiç de bir sıkıntım olmadı ama alan arkadaşlardan sorun yaşayanlar olmuş sanırım mobil imza biraz şans :)

Bunu incelemiştim e-imza mı daha iyi olur yoksa mobil imza mı ? Yani e-imzayı seçersem ilerde bu imzayı kullandığım zaman sorun çıkarır mı ya da mobil imzayı seçersem. Bu e-imzayı alcağımız 4 yer var gözukuyor sızın verdıgınızde bunların dısındakı yerlerden alamaz mıyım? Bir de dikkatimi çeken her firmada e-imza fiyatının yüksek veya düşük olması neyi değiştirir.

:) ben e-imza kullanıyorum,farklı bilgisayarlarda kullanırken ilgili programlar yüklü değilse onlar için zaman harcamanız gerek. mobil imza alımı ücretsiz kullanıldığında sanıyorum ki kontor/lira düşüyor,

Anladım. Teşekkür ederim:) İyi ki bu siteye üye olmuşum ne zaman birşey sorsam hemen cevaplıyorsunuz ve diğer meslektaşlarım da gerçekten sizi ve diğer meslektaşlarımı tebrik ediyorum :)

merhabalar,ben de çevre görevlisi belgesi için başvurdum.Ancak belgeyi nasıl göreceğim konusunda bir bilgim yok.Bu konuda yardımcı olursanız çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

belge onaylandıktan sonra ,belge ye tıklayın ekranda E-imza belge gösterimi diye bir sayfa acılacak ordan göstere tıklayıp belgenızı gorebılırsınız. tabı gereklı programların yuklu olması gerkıyor.

@nurdan ersin

başvuru yaptığınız kullanıcı panelinde belge başvurusu/belge takibi kısmında kontrol edebilirsin onaylandıysa eğer kabul edildi belge göster kısmı çıkar oradan belgeni görebilir ve kopyalayabilirsin.

Arkadaşlar bakanlığın değişmesi sonucu yatırdığımız hesap numarası değişti mi? Bulamadım yardımcı olur musunuz ?

@Emre DEMİR
Bilinen Çevre ve Orman Bakanlığının eski hesap numarası yani merkez döner sermaye hesabı geçerliymiş arkadaşlar. Biliyorum kendim sordum kendim yanıtladım ancak bilginizin olması için yazmak istedim. Benim gibi kafanız karışmasın :) Bu arada Hesap No(IBAN) : TR 3100 0100 0760 0600 2368 5001 ANKARA/Akay şubesi Ç.O.B İDARİ MALİ İŞL. DAİRESİ BAŞ.

@riday

bu programlar nelerdir? java yüklü mixed code ayarları yapılmış durumda. Hala görüntüle diyince ekran titreşip aynı sayfa görünüyor sanki bir şey belgenin açılmasını engelliyor gibiyse ne yapılmalı?