• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi belsesini nasıl alabilirim

2014 yılında çevre görevlisi için eğitime katılmıştım.eğitimden sonra işime yaramadığı için belgeyi almadım.
şimdi acil olarak almam gerekiyor.ama bir türlü alamadım.bu mezuniyet eğitimine katılım belgesi nasıl bulabilirim?diplomayı da fotoğraf olarak mı yükleyeceğim?
http://www.imgim.com/6791incix2490884.jpg

Siz antalyada eğitime katılıp aldınız muhtemelen sertifikayı, eğitim sonunda vermişlerdi 3 yıl geçmiş net bilgim olmamasına rağmen 1 yıl içinde alman gerekiyordu şu an o sertifika işini göremeyebilir uzaktan eğitime girmen gerekiyor denebilir tekrar belirteyim emin değilim bakanlıkla iletişime geçmeni tavsiye ediyorum olumlu cevap verilirse de belki sertifikanın kopyası vardır mail yoluyla iletirler

Eğitime tekrar girmen yüksek ihtimal. Fakat
  1. hatanın ekran görüntüsünü alıp kullanıcı adın ve tc numaranı izinlisans@csb.gov.tr mail atarsan belki belgeni yollayabilirler.