• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi eğitimi

arkadaşlar bakanlıktan bakıyorum ama daha bir hareket görmedim. bu eğitim tarihi belli oldu mu bilen duyan var mı?

bir de merakımdan soruyorum. nisanda eğitim yaptılar ancak sınavını yapmadılar ya da ben görmedim. yapıldı mı yapılcak mı bilen var mı?

@deryaozyurt

derya hanım o zaman 2010 da belge alanlar bu eğitime katılmayacaklar öyle değil mi?

@Gülşah Albayrak

Gülşah Hanım,

Bu eğitim yalnızca Çevre Görevlisi adayları içinmiş. 2010' da belge sahibi olanlar için yıl sonuna doğru eğitim planlanıyormuş. Duyurusunu da yıl belirterek yapacaklarmış.

@deryaozyurt
Bir isteğim daha olacak aradığınız numarayı rica etsem. başka bir durumla ilgili bilgi almak istiyorumda

Ben bu egitime katilmak istiyorum ama calismiyorum .Firma adı vergi dairesi numarasi istemiş başvuru formunda ve doldurulması zorunlu alan olarak göstermiş ne yapıcam simdi

bence arayıp sorun bilgi alın ya da tire, sıfır vb. yazın sorun olacağını sanmıyorum

Boş bıraksanız olmuyor mu ? Bir de ücreti internet bankacılığı veya atm^den gönderince sorun olur mu acaba ?

Arkadaslar ben doldurdum başvuruyu dekont no vergi firma felan boş biraktim bana sadece dekont no giriniz diye uyarı verdi ama

arkadaşlar tücev e ulaşan varmı bu firma adı vs. hakkında

arkadaşlar şimdi sordum Firma Adı: Bireysel
Vergi dairesi:0
Vergi no:0