• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi eğitimi

arkadaşlar bakanlıktan bakıyorum ama daha bir hareket görmedim. bu eğitim tarihi belli oldu mu bilen duyan var mı?

bir de merakımdan soruyorum. nisanda eğitim yaptılar ancak sınavını yapmadılar ya da ben görmedim. yapıldı mı yapılcak mı bilen var mı?

Beklenen eğitim sonunda geldi.. Hayırlısı olsun..

Farklı meslek grupları 1250 TL, Çevre Mühendislerine ise 850 TL..
Bu da demek oluyor ki Çevre Mühendisliği Bölümünde okuduğumuz her bir yıl için 100 TL indirim yapmışlar.. Eksik olmayın Bakanım :asik:

Böyle bişey olamaz. Çevre mühendisleri için eğitim kapanmıştır diyor. Parayı yatırdım kayıt olamıyorum !!!

ARKADAŞ NASIL İŞ BU KONTENJANLAR DOLMUŞ. BEN KAYDIMI YAPTIM FAKAT TANIDIĞIM BÜTÜN ARKADAŞLARIM YAPAMAMIŞ VE BU BELGEYE BEL BAĞLAYIP BEKLENTİSİ OLAN İNSANLAR BUNLAR. YA ADAM GİBİ KONTENJAN AÇIN HERKEZ ALSIN BU BELGEYİ. EĞER FAZLA OLUR DİYOSAN DA YETERİ KADAR ÇEVRE MÜHENDİSİ VAR BIRAK ONLAR YAPSIN BU İŞİ. BU BAKANLIĞIN YAPTIĞI AKIL İŞİ DEĞİL..

Bu adamlar sayı bilmiyorlar galiba. Yada herkesin kendileri gibi ücret aldıklarını düşünüyorlar

arkadaşlar tüçevi aradım kontenjanın 300 kişi olduğu söylendi

ölmek istiyorum

kontenjan 300 müş, madem eğitim vereceksin başka şehirlerde de yap eğitimi. niye insanları mağdur ediyosun ey bakanlık...

Tüçev'le Görüşütm. 300 kişilik kontenjan dolmuş. Ek kontenjan açılacak mı soruma da onunla bakanlık ilgilenir. biz açamayız dendi

bu konuda mağdur olan herkes bakanlığa dilekçe yazsın.

bu kadar gerizekalı bir iş anca bizim ülkemizde yapılırdı zaten. bakanlık yılda mezun olan çevre müh sayısına bile bakmamış.

hem kadro verme hem özelde çalışmasına mani ol. tiksiniyorum senden vergili ülkem.

Değerli arkadaşlar günün erken saatlerinde işlerini halledenler kayıtlarını yaptırmış hayırlı olsun diyelim,ancak sayıyı düşük tutmaları çok düşündürücü bana göre öfkemizi ve tepkimizi telefon,şikayet,dilekçe,e-mail yollarıyla aramakta yarar var diye düşünüyorum.şahsen ben kaydımı yaptırdım ancak bu haksızlığa boyun eğmemek, yetkili kurum ve kuruluşlara tepkimizi göstermemiz gerekiyor.

Valla artik yeter ya bir insan naail meslekten sogutulur istw bu sekilde sogutulur bir insan meslektenn 300 kisi ne ya sansina kayit olan oldu hibi birsey yaziklar olsun bakanliga allahlarindan bulsunlar artik...

Çok sinirliyim ya. Resmen sinir krizi geçiriyorum, elim ayağım titriyor. Ben bütün planlarımı bu eğitime göre yapmıştım... Tabi bu ülkede adalet aranmaz...Adalet olsaydı bu eğitim olmazdı...Bu yapılmaz ama.Lanet olsun böyle bakanlığa, kendi mühendisini hiçbir zaman koruyamıyor, bu hallere sokuyor, insanları mesleğinden soğutuyor...Aralıkta dediği eğitim de %90 olmaz. Aylardır bu eğitimi hazırlayamamış onu da yapamaz muhtemelen...