• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Cevre gorevlisi egitimi

Şuan bende de belge mevcut değil.Eğitimin açılmamasının sebebi söylediklerine göre uzaktan eğitime geçiş çalışmalarının yapılmasından kaynaklanıyormuş.Ben şahsen bakanlığı arayıp soruyorum.%95 çalışmaların tamamlandığını da söylüyorlar.1-2 ay içerisinde kendi adıma eğitimin düzenleneceğini düşünüyorum.Aşağıda bakanlığın numaralarını paylaşıyorum arayıp sorarak baskı yaratabiliriz.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

herkese merhabalar arkadaşlar yorumlarınızı okudum. eeene yapıyoruz yada ne yapa biliriz bu eğitim bian önce almak için
tecrübeli arkadaşlar varsa yönlendirsin ve herkes bi baskı yapsın ne yapıyorsak yani

Arkadaşlar belgeyi alınca iş sizi bekliyor mu sanıyorsunuz ? Eğitimi bu kadar sıkıntı yapmayın biraz ortalığın durulmasını bekleyeceksiniz maalesef...

Valla arkadaşları çok iyi anlıyorum biz de bi heyecanla bekliyorduk eğitimi .Sanki belgeyi alınca iş bizi bekliyormuş gibi hatta KPSS 'yi bile takmadım bu yüzden ama belgeyi aldıktan sonra(Ekim 2015'ten beri) anladım öyle bi dünya olmadığını ve sonuç hayal kırıklığı ...Arkadaşlarda o hayal kırıklığını yaşamasın diye dedim öyle ben de @mcelebi :) ;)

Bu süreçte kime baskı uygularsanız uygulayın sonuç değişmeyecektir. Genellikle bu eğitimler yılda 2 kez açılır. Biri Mayıs'ta diğeri Kasım'da olur. Tabi +-1 ay oynama gerçekleşebilir. Herhangi bir kurumu aramanızın süreci hızlandırmayacağı görüşündeyim. Kaldı ki şu anda başlı başına sistemi değiştirmeyi ve uzaktan eğitimi düşünüyorlar. Bu eğitimde gerçekleşecekse işler daha da sarpasarabilir, süreç daha da uzayabilir.

@Enise A. Mesele işin bizi bekleyip beklemediği değil, mezun olduktan sonra bu belgeyi almadan piyasada hiçbir değerinin olmamasıdır.Madem bu belgeyi almadan piyasada çalışmak imkansız durumda (Danışman firmalar ve Geri Dönüşüm Tesisleri ), o zaman kimse MAĞDUR edilmeden verilecek. Siz iş bulamadınız diye diğer insanlarında bulamayacağı anlamına gelmez mantıklı konuşun ve eğitimin zamanında açılması ve kimsenin mağdur olmamasını temenni edin yeter.

@config2016 siz de laflarınıza biraz dikkat edin ,size öyle gelebilir ama ben bir mantıksızlık göremiyorum söylediklerimde...Acı ama gerçek olan şeyleri söyledim...Merak etmeyin temenni ile kalmıyorum dua da ediyorum meslektaşlarıma ;)

Merhaba arkadaşlar, Çevre görevlisi eğitimiyle ilgilenen şube Belgelendirme Şubesi, numaraları aşağıda paylaştım. Arayıp bilgi alabilirsiniz.

Adnan MACİT Şube Müdürü V. (Çevre Mühendisi)
Belgelendirme Şube Müdürlüğü
410 18 65

Havva ÖZKIR Şehir Plancısı
410 18 57

Yücel NAR Kimyager
410 18 56

Elif Pınar POLAT Mühendis
410 14 61

Teknur ATABEY Çevre Mühendisi