Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi?

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Merve Hatice tarafından paylaşıldı.

1. Merve Hatice

Merve Hatice CMNet Üyesi

merhabalar
    (Hesap IBAN No: TR3100 0100 0760 0600 2368 5001)
    bu hesap numarası kapandı dediler bankada parayı yatıramıyorum ne yapmalıyım yardımcı olurmusunuz????????

2. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

Cevap: çevre görevlisi hesap numarası değiştimi??????????????

: o hesaba eft yap eğer yanliş ise paran hesabına iade edilir. doğru isede sorun değil önemli olan dekontonu alip onlara göndermen ...

3. Merve Yeşildağ

Merve Yeşildağ CMNet Üyesi

Cevap: Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi?

ben 4 temmuzda yatırdım kabul edılmişti.

4. ismail tevetoğlu

ismail tevetoğlu CMNet Üyesi

20 temmuzdada ben yatırdım hesap numarısı doğruydu.

5. Merve Hatice

Merve Hatice CMNet Üyesi

ben sabah denedim hesaba para yatırılamıyo kapanmış dediler tekrar deneyim olmazsa

6. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Eft olayi Şİmdİlİk sakincali olur bakanliklarin İsmİ deĞİŞtİĞİnden bÜyÜk bİr İhtİmal gerİ dÖner

7. Merve Hatice

Merve Hatice CMNet Üyesi

az önce ben bakanlığı aradım hesap numarası kapatılmış çevre mühendisleri için yeni hesap numarası duyurulacakmış bekleyin dediler

8. muhendis63

muhendis63 CMNet Üyesi

gerdi dönsün zaten:) sen dekontunu al yolla:) o parayı onlar bizden hak etmeden alıyorlar...

9. rabia yüksel

rabia yüksel CMNet Üyesi

merhabalar ,
    bende belgeyı almak ıstıyorum eger hesap no degısmısse burada paylasırsanız cok sevınırım

10. Müberra Kaşkaya

Müberra Kaşkaya CMNet Üyesi

hergün yeni bir sorun :S

11. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Bakanlık değişti böyle şeyler olur.

12. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Yeni Hesap numarası bakanlık tarafında canları istediği zaman sayfasında açıklanacakmış :)

13. İsmet Arslan

İsmet Arslan CMNet Üyesi

Bir diğer sorunda bakanlıklar ayrıldığı için hangi sayfadan açıklayacak. hala e işlemler eski sayfada bulunuyor :))

14. qrafiqer

qrafiqer CMNet Üyesi

Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik Ek-1 listesinde yer
    alan faaliyetler ile Çevre Görevlisi, Çevre Danışmanlık Firması Yeterlik Belgesi ücretlerinin Döner
    Sermaye İşletmesi Müdürlüğünün Türkiye Halk Bankası Demirtepe Ankara Şubesi nezdindeki
    IBAN No: TR41 0001 2009 3890 0005 0000 05 Nolu hesabına yatırılması gerekmektedir.

ilgili link: http://eizin.cevreorman.gov.tr/Ecevre/Files/Döner Sermaye Hesap Numaraları.pdf

15. salih38

salih38 Misafir

eizin.cevreorman.gov tr den bakarsanız yenı hesaplar yayınlandı arkadaslar

16. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

17. seezgn

seezgn Misafir

bende aynı şekilde bakanlığı ardım dün bakanlığın değişmesinden dolayı kapatılmış hesap. bizde yeni hesap numarasını bekliyoruz dediler birkaç gün içinde ilan edilecekmiş.

18. ibrahim19

ibrahim19 CMNet Üyesi

peki dekontu aldıktan sonraki işlemleri nereden nasıl yapacağız bu sitedeki işlemleri takip olurmu

19. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

yayınlandı buyrun hesap numaraları...

Ekli Dosyalar:

20. erman

erman CMNet Üyesi

ben 27.07.11 de eski hesaba para yatırdım,fakat internetten belge müracaatını dün yani 02.08.11 de yaptım. değerlendirmede diyor ama acaba bi problem çıkarmı? yeni hesap numaralarının yayınlanma tarihi de 02.08.11..

Çevre görevlisi hesap numarası değiştimi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Eğitimine İlişkin Bilgiler

Evet meslektaşlarım, bugün çdy yönetmelik değşikliği yapıldı. Veee bizleri biraz olsun sevindiren yönetmelikten artık hiçbir umudumuz kalmadı. Resmen(!) tamamen(!) ÇEVRE MÜHENDİSİ ibaresini sildiler. Diğer bölümlerle bizi eşdeğer tuttular. Birlik olup buna itiraz etmemiz gerekir. Bunu imza toplayıp imzalarla birlikte dilekçeyle bakanlığa sunma gibi vs. şeyler olabilir. Görüşlere açığız. Kısa...
  2. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  3. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
  4. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...