Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

cevre görevlisi olarak atanılan firma

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında savioreagle tarafından paylaşıldı.

 1. savioreagle

  savioreagle CMNet Üyesi

  arkadaşlar herkese merhaba ;
  Çevre Görevlisi olarak atandığım firmada 1 gun den az olmamak uzere calısma hukmunu nasıl bir tutanakla dosyalıyoruz elinizde bir format örneği warmıdır. İlk olarak yapılması gereken nedir?.. Su konuyu acıklığa kavusturabilirsek gercekten cok sewinicem... :(
   
 2. savioreagle

  savioreagle CMNet Üyesi

  Çevre Danışmanlık firması tarafından bir firmaya cevre gorevlisi olarak atanıldığında firma ek-2 grubunda ve benim orda ayda bir gun calıstıgımı nasıl belgelemem gerekio bununla ilgi bi tespit tutanağı formatı warmıdır yada bu konuyla ilgili bilgisi olan arkdaslar?... :eek:
   
 3. Gülfem Polat

  Gülfem Polat CMNet Üyesi

  tutanağı siz hazırlayacaksınız belli bir formatı yok
  en önemli husus tutanağı sizin de tesis yetkilisinin de imzalaması.
   
 4. savioreagle

  savioreagle CMNet Üyesi

  peki her ay boyle bir tutanak belge v.s hazırlanması zorunlumudur?.. yoksa sadece iç tetkikte mi tutanak gerekiyor?...
   
 5. WalkMan

  WalkMan CMNet Üyesi

  Çevre Görevlisi olarak çalışan Sn. ... ... Aşağıdaki tarihlerde işletmede bulunmuştur.
  .. / .. / 2011
  .. / .. / 2011
  .. / .. / 2011
  ...
  vb gibi bir yazılı tablo ve tarihlerin karşısında imza olacak şekilde olabilir belki. Bu daha çok orada olduğunuzun ispatı gibi bir şey.
   
 6. Tuğba Coşkun

  Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

  Bence her ay yapılan firma ziyaretinde önceden tutanak tarzında bir format oluşturarak, gittiğiniz gün o firmada yaptığınız çalışmalar, gözlemlerinizin ve o gün orda bulundugunuzun belgesi olarak hazırlayıp firma yetkilisi ve sizin imzalarınızın da olacağı belge olması çok faydalı olacaktır.,
  Bahsettiğim format genel olarak, firma bilgileri danısman firma bilgileri ilgili yetkililer, sonrasında 1,2,3, şeklinde numaralandırarak düzyazı şeklinde sırasıyla kendi gözlem ve denetim sonuçlarını (sırasıyla konu konu),eksiklik ve kusurları yapılması gerekenleri ve mevzuata atıfta bulunarak anlatmanız en sonuna ise tam gün orda oldugunuzu belirten yazı ve firma yetkilisinin imzasını (kaşeli) sizin ve firmanızın yararına olacaktır.
   
 7. savioreagle

  savioreagle CMNet Üyesi

  arkadaslar cok tesekkürler yardımınız icin...
   
cevre görevlisi olarak atanılan firma konusuna benzer içeriklerimiz
 1. çevre görevlisi olarak atama işlemleri

  merhaba ben sağlık müd.lüğüne bağlı çevre mühendisiyim. Aynı zamanda çevre görevlisiyim. Müdürlük bünyesinde ikinci bir çevre görevlisi olmadığından çevre yönetim birimi kuramadık. Ben de yine müdürlüğe bağlı bir hastanede çalışmaya başladım. Hastaneye kendimi çevre görevlisi olarak atama aşamaları nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. ben biraz araştırdım. cevre.cop.gov.tr adresinden giriş...
 2. Çevre Görevlisi olarak kayıt olma

  Arkadaşlar yeni başladığım fabrikada çevre görevlisi oalrak sisteme kayıt yapmam gerekiyor. Fabrika daha önce danışmanlık firması ile çalışıyordu bugün itibari ile ayrıldı. Tesisi kendi sayfamdan kaydetmem için nasıl bir yol izlemem gerek bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Sanırsam belli bir süre içinde de kayıt olmam gerekiyormuş.
 3. Çevre görevlisi olarak ilk işim

  Selam arkadaşlar Benden önce bir Çevre Görevlisi ile çalışıyolarmış henüz kendisiyle tanışmadım, herhangi bir evrak falanda bulamadım. Emisyon, tehlikeli atık, atuksu falan, emisyon ölçümleri yapılmıştır diye tahmin ediyorum. Başka neler yapmam gerekiyor.
 4. Çevre görevlisi ve firma

  iyigünler bugün ilk işime başladım ama ne yapacağımı bilmiyorum çevre görevlisiyim ve firmaya kendimi atamam gerek ama firmanın çbs ye kaydı yok bana ne yapmam gerektiğini aşama aşama yazabilecek var mı acaba şimdiden teşekkür ederim..
 5. Fabrikalarda tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışmak

  Arkadaşlar bir hususta bildiklerinizi öğrenmek istiyorum. Ek-2 kapsamında bulunan bir fabrikada çevre yönetim birimi kurulmadan tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışabiliyor muyuz? Yeni yönetmeliğe baktım fakat net bir karara varamadım. Konu hakkındaki bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim.