Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi olarak kayıt olma

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Ömer Taşdemir tarafından paylaşıldı.

 1. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Arkadaşlar yeni başladığım fabrikada çevre görevlisi oalrak sisteme kayıt yapmam gerekiyor. Fabrika daha önce danışmanlık firması ile çalışıyordu bugün itibari ile ayrıldı. Tesisi kendi sayfamdan kaydetmem için nasıl bir yol izlemem gerek bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Sanırsam belli bir süre içinde de kayıt olmam gerekiyormuş.
   
 2. Cengiz Umutlu

  Cengiz Umutlu CMNet Üyesi

  Kendi sayfanızdan, Tesis işlemleri > İşletme protokolü işlemleri > firma bilgileriyle giriş yapın oradan kendinizi firmaya atayın.
   
 3. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Cengiz bey teşekkür ederim şimdilik kayıt yapamıyacağım çünkü mobil imza açtırmam gerekiyor. Bide onunla ilgili bişe sorucam;
  benim kendi hattımda mobil imza var fakat yeni başladığım bu fabrikada kendi hattımı kullanmıcam şirket hattını kullancam şirket hattı alıp mobil imza yükleterek onu kullancam. Sormak istediğim ise bu hattın benim üstüme kayıtlı olmaması işlemlerimi yapmam da bir sıkıntı çıkarır mı?
   
 4. İrem Bengisu Erol

  İrem Bengisu Erol CMNet Üyesi

  Hat şirketin de olsa, mobil imza için hattınızı açarken kullanıcı olarak sizi gösterecekler.

  Sıkıntı sebebi değil, merak etmeyin..
   
 5. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  irem hanım teşekkür ederim dediğiniz gibi oluyorsa sıkıntı olmayacak demektir.
   
 6. Ömer Taşdemir

  Ömer Taşdemir CMNet Üyesi

  Peki arkadaşlar mesleki bilgiler kısmını da doldurcak mıyım yoksa bu bölüm işten ayrılırken mi doldurulan bölüm.. daha önce ki danışmanlık firmamda çalıştığım dönemler yazıyor, acaba dedim burada da başlangıç tarihi ve diğer bilgileri doldurup işten ayrılış tarihini boş bırakarak kaydediyor muyuz?
   
Çevre Görevlisi olarak kayıt olma konusuna benzer içeriklerimiz
 1. cevre görevlisi olarak atanılan firma

  arkadaşlar herkese merhaba ; Çevre Görevlisi olarak atandığım firmada 1 gun den az olmamak uzere calısma hukmunu nasıl bir tutanakla dosyalıyoruz elinizde bir format örneği warmıdır. İlk olarak yapılması gereken nedir?.. Su konuyu acıklığa kavusturabilirsek gercekten cok sewinicem... :(
 2. Tesise kendimizi çevre görevlisi olarak atamak

  Merhaba, Benim bir sorunum var. Şirkette çalışmaya yeni başladım. Benden önce danışman firma GFB almış. Şimdi, izin başvurusu vs. yapmak için çevre görevlisi olarak firmayı kendi üzerime almam gerekiyor. Firmamız ÇBSye kayıtlı, atık beyanını falan yaptım. Fakat e izin sayfama girdiğimde, bana kayıtlı tesis bulunmuyor. İşletme protokollerinden, firmayı aratıyorum.Şirketin Vergi Numarasını ve...
 3. çevre görevlisi olarak atama işlemleri

  merhaba ben sağlık müd.lüğüne bağlı çevre mühendisiyim. Aynı zamanda çevre görevlisiyim. Müdürlük bünyesinde ikinci bir çevre görevlisi olmadığından çevre yönetim birimi kuramadık. Ben de yine müdürlüğe bağlı bir hastanede çalışmaya başladım. Hastaneye kendimi çevre görevlisi olarak atama aşamaları nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. ben biraz araştırdım. cevre.cop.gov.tr adresinden giriş...
 4. Çevre görevlisi olarak ilk işim

  Selam arkadaşlar Benden önce bir Çevre Görevlisi ile çalışıyolarmış henüz kendisiyle tanışmadım, herhangi bir evrak falanda bulamadım. Emisyon, tehlikeli atık, atuksu falan, emisyon ölçümleri yapılmıştır diye tahmin ediyorum. Başka neler yapmam gerekiyor.
 5. Fabrikalarda tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışmak

  Arkadaşlar bir hususta bildiklerinizi öğrenmek istiyorum. Ek-2 kapsamında bulunan bir fabrikada çevre yönetim birimi kurulmadan tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışabiliyor muyuz? Yeni yönetmeliğe baktım fakat net bir karara varamadım. Konu hakkındaki bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim.