Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi sınavı

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında halimusta88 tarafından paylaşıldı.

1. halimusta88

halimusta88 CMNet Üyesi

Arkadaşlar çevre görevlisi sınavı 2013 yılında hangi zamanlarda yapılacağı hakkında bilgisi olan arkadaşlarım bilgilerini paylaşabilirler mi? Bakanlığın sayfasında bulamadım veya göremedim.

2. İdris Kaval

İdris Kaval CMNet Üyesi

Merhabalar Halim Bey;
    Sınav ile ilgili herhangi bir bilgi yok ancak sınav genelde mayıs- haziran aylarında olur. Tahminim bu ay sonu veya mart ayı içinde ne zaman olacağı belli olur.

halimusta88 bunu beğendi.
Çevre görevlisi sınavı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi Sınavı Duyurusu

[FONT=&quot]ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI UYGULAMA TAKVİMİ [FONT=&quot]Yukarıda belirtilen takvim;[FONT=&quot] Çevre Denetimi Yönetmeliği kapsamında, Kasım-Aralık 2009, Ocak 2010 Aylarında Bakanlık tarafından düzenlenen Çevre Görevlisi Eğitimine katılan katılımcılar ve 15 Şubat- 03 Mart 2010 tarihinde düzenlenecek Çevre Görevlisi Eğitimine katılacak katılımcılar...
  2. Çevre bakanlığı, "çevre görevlisi sinavi" için yürütmeyi durdurma kararı alındı

7 Mart 2010 tarihinde yapılan Çevre Görevlisi Sınavında sorulan sorulardan 8 iptal 4 şık değişimi haricinde 10 soru iptali için mahkemeye verilmiştir.Şu an için gelinen aşamada mahkeme itiraz edilen soruların incelenmesi için yürütmeyi durdurarak bakanlığa 30 gün süre vermiştir.Süre mayıs ayı sonu itibariyle sona ermektedir.Süre sonuna kadar bakanlık soru kitaplarını ve cevap anahtarlarını...
  3. çevre görevlisi sınavı

Merhabalar, çevre görevlisi sınavına katılmak istiyorum fakat sınav ücreti ve çevre görevlisi belgesi ücreti hakkında hiç bir bilgi bulamadım. Sadece sınav ücretimi ödüyoruz, belge içinde ayrı birücret ödeniyor mu acil bilgilendirirseniz sevinirim..
  4. Çevre görevlisi 2012 sınavı

Merhaba mayıs 2012 de çevre görevlisi sınavı yapıldı. Bu yıl içinde tekrar olacak mı sınav ben arastırdım fakat bulamadım. Şimdiden tesekkur ederım.
  5. 2013 çevre görevlisi sınavı müfredatı ?

Arkadaşlar merhaba ; Öncelikle sorum şu olacak bu sınav için belirli bir müfredat var mı? Yani Başlıklar altında. Tabi ki çevre mevzuatı bir müfredat diyebilirsiniz ama nette bu konu hakkında farklı kaynaklara rastladım onun için soruyorum. Sınava heves edenler nelere çalışacaklarını az çok biliyor ve bunun hakkında forumda da olmak üzere kaynaklar mevcut olmakla beraber devamlı değişen...