• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

çevre görevlisi snavı

Arzu Çelik

Kayıtlı Kullanıcı
2011 ağustos ayında yapılacak olan çevre görevlisi sınavı için ücret yatırıyormuyuz?belge için ne kadar ücret yatırıyoruz. bilgisi olan var mı aceba?

@arzu35

çevre mühendislerine sınav yapılmıyo.. Ama belge ücreti olarak ziraat bankası hesabına 250 tl para yatırılıyor

@arzu35

cevre müh. olmayan için tabiki sınav mevcut.. eğer ki bu konularda bilgi sahibi değilseniz üzgünüm ama sınavı kazanmanız bıraz zor.. Biara cıkmış sorulara baktım ben o dersleri üniversitede 4 yıl görmeme rağmen zorlanıyorum cevaplarken.. Hatta benım okudugum unıversiteden 2 tane hocam bakanlıkta bu sınav için verilen egitimlerde görevliydi hala bulunuyorlarmı bılmıyorum..

Yanılmıyorsam antalya'da toplanılıp bu sınav için dersler verılıyor.. Ve ordakı tüm masraflarda sınava katılacak kişiye ait diye bılıyorum, bir sitede de görmüştüm ücret 1000-2000 tl civarı deniliyordu ama nekadar dogru bılmıyorum.. Link bulursam veririm burdan

Şimdiden size başarılar umarım istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz...

çedde 3 ıl tecrübem var az çok biliyorum yönetmelikleri ama sınav soruları dediğiniz gibi zor. denemek istiyorum. teşekkürler yardımlarınız için :in: