Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Görevlisi Sözleşmesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Özlem Kocaman tarafından paylaşıldı.

1. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Anlaşılan tesisle yapılan sözleşme örnegi gereklidir bakanlık tarafından yayınlanan ögle bir sözleşme örneği varmı yardımcı olursanız sevinirim.

2. Gülfem Polat

Gülfem Polat CMNet Üyesi

Bakanlığın bır formatı yok bildiğim kadarıyla

3. Tarık Can

Tarık Can Genel Yönetici

Özlem Hanım;

Şirketler genelde Hizmet Alım Sözleşmeleri'ni bu çevre görevlisi yönetmelik kapsamında revize ederek yapıyorlar; taslak sözleşme örneği felan yok. Sözleşmeye ekleyeceğiniz maddeler sizin (şirketinizin) inisiyatifinize ve hassasiyetinize bağlı olarak değişir. Ve ayrıca hiçbir şirket size sözleşmesini paylaşmaz diye düşünüyorum.

İyi çalışmalar...

4. Özlem Kocaman

Özlem Kocaman CMNet Üyesi

Tarık bey ve gülfer hanım teşekkür ederim. Ben sadece sözleşme örnegi olup olmadıgını bilmek istedim. Şirkete baglıysa tamam o zamn

5. mustafaaltay

mustafaaltay CMNet Üyesi

Cevap: Çevre Görevlisi Sözleşmesi

özlem hanım elimde bir kaç çeşit sözleşme var. İsteseniz bana mail yoluyla ulaşabilirsiniz ve ordan gönderebilirim aynı üniversiteden mezun olduğumuz için :)

6. yasemink

yasemink CMNet Üyesi

Tarık bey,

Sözleşme örneğini bana da gönderebilirseniz sevinirim.

İyi günler

Yasemin Kapıcıoğlu

[uyar]İnternet ortamında tamamen büyük yazı yazmak bağırmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle forumumuzda da tamamen büyük harflerle yazı yazmak yasaklanmıştır. Ayrıca forumda e-mail adresi verilerek dosyaların sadece size gelmesini sağlarsanız paylaşım zincirini zayıflatmış olursunuz. Herkese anlayışından dolayı teşekkür ederim. Fatih Özcan [/uyar]

7. Kuzey_61

Kuzey_61 CMNet Üyesi

Sözleşmeler firmanın kendi inisiyatifinde oluşturduğu formattır. Genel format olan hizmet alım sözleşmelerinin kendi şirket ve işletme durumuna göre değiştirilip kullanılabilir.Burada bakanlığın istediği sözleşme yapılıp yapılmadığı yoksa sözleşmenin içeriğine bakmıyorlar zaten.Yinede sözleşme yaparken içeriğindeki maddelere dikkat edilmesi gerekir zira sonuç olarak alınan sorumluluk bireysel olarakta şirket olarakta büyük.

8. devrimtt

devrimtt CMNet Üyesi

Bir fabrikada kalite departmanında çalışmaktayım. İşyerim geçirdiği denetimden dolayı çevre görevlisi belgesine ihtiyaç duydu. Benim de belgemin olduğunu biliyorlar ve kullanmak istiyorlar. İşyeri ile aramda bir sözleşme yapılması gerekmekte ve sorumluluk işverende olacak şekilde nasıl bir sözleşme hazırlanabilir, Örnekleri var ise acil olarak ihtiyaç duymaktayım.
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim...

9. Sena Ölçücü

Sena Ölçücü CMNet Üyesi

sözleşmede genel olarak nelerden bahsedilmelidir? Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

10. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

Sözleşme örneği ektedir.

İyi Çalışmalar...

Ekli Dosyalar:

11. Sena Ölçücü

Sena Ölçücü CMNet Üyesi

çok teşekkür ederim.

12. Cansu Bağ

Cansu Bağ CMNet Üyesi

13. Sena Ölçücü

Sena Ölçücü CMNet Üyesi

cansu hanım, bişey daha sormak istiyorum.Ben ağustos ayında osb müdürlüğünde çevre mühendisi olarak işe başladım.bu ay çevre görevlisi olmamı istediler.bu durumda çalıştığım yerle sözleşmemi yapacağım? işe giriş bildirgesi yerine bu sözleşmeyi mi yazacağım yoksa ağustos ayında işe giriş sgk kaydım mı? Bir de sistemde vekalet falan yazıyor yoksa tesis yetkilisinden vekalet mi alacağım ? nasıl yapacağım bu işlemleri.

Çevre Görevlisi Sözleşmesi konusuna benzer içeriklerimiz
    Tarık Can
  1. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Eğitimine İlişkin Bilgiler

Evet meslektaşlarım, bugün çdy yönetmelik değşikliği yapıldı. Veee bizleri biraz olsun sevindiren yönetmelikten artık hiçbir umudumuz kalmadı. Resmen(!) tamamen(!) ÇEVRE MÜHENDİSİ ibaresini sildiler. Diğer bölümlerle bizi eşdeğer tuttular. Birlik olup buna itiraz etmemiz gerekir. Bunu imza toplayıp imzalarla birlikte dilekçeyle bakanlığa sunma gibi vs. şeyler olabilir. Görüşlere açığız. Kısa...
  2. Can Avşar
  3. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  4. Can Avşar
  5. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
  6. ismail tevetoğlu
  7. Çevre görevlisi sözleşmesi...

Arkadaşlar forumu çok meşgul ediyorum ama bana çevre görevlisi sözleşmesi örneği lazım bir tane firmalarla yapılan.elinde olan arkadaş varsa yardımlarını bekliyorum..
  8. Seda Özsoy
  9. Taşeron sözleşmesi çevre maddeleri

Merhaba arkadaşlar, çalıştığım firma için taşeron servis sözleşmesine çevreyle ilgili maddeler koymak istiyorum.Aklıma ilk gelen emisyon ölçümlerinin yaptırılması maddesi oldu.Sizce sözleşmeye başka ne gibi maddeler ekleyebilirim?