• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim ilanı (2017 yılı birinci eğitim)

iyi geceler arkadaşlar eğitim bittikten sonra diplomayı ve diğer belgeleri sisteme yükleyip imzalayabilmek için illa internet explorer 11 mi olması gerekiyor.

Merhabalar,

Ben Vize yenileme eğitimine katılacağım ancak nereden başvuru yapacağım bilmiyorum.

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
bu adrese yönlendirilmiş ancak kayıt yaptıramıyorum.

Ne yapmam gerekli ?

Arkadaşlar bir sorum olacak; soruları cevaplayıp videolarda izlenmedi yazması çok sıkıntı olur mu ki acaba? Eğitim tamamlandı sertifikası geldi ama son 10-15 video izlerken ilerlettim o nedenle izlendi yazmıyordu.

Ben uzaktan eğitim sertifikasını aldım bu belge ne kadar geçerli 1 sene mi

@hlllydn Bende öyle yaptım bi sıkıntı olmadı uzaktan eğitimi başarıyla tamamladınız dıye sertıfıka geldı

Merhaba arkadaşlar. Eğitimi tamamlayıp katılım sertifikamı indirdim. İzin lisans sistemine kayıt yapacağım. Ancak kafama takılan bir konu var. Belge ücretini yatırmak için gereken referans numarası yalnızca il müdürlüklerine gidilerek mi alınabiliyor? Bu referans numarasını da eğitim ücreti yatırmak için gereken referans numarası gibi sms yolu ile alamıyor muyuz?
Bakanlığı ve il müdürlüğünü aradım ancak telefonlara cevap veren olmuyor. Konu ile ilgili bilginiz var ise paylaşmanızı rica ediyorum...

Video sonundaki degerlendirme sorularının herhangi birşeye etkisi varmı .kalmak gecmek gibi

@muhammed tfkc muhtemelen benim aklımda kalan 1 yıl da o ama yine de tabii elimizi çabuk tutsak iyi olur gibi. Ne zaman neyi değiştirecekleri belli olmuyor..

@feel_the_difference isterseniz bir de döner sermayenin numarasını bulup döner sermayeyi arayın derim ben. Döner sermaye olmazsa mecbur gideceğiz sanırım.

@FURKAN FIRAT44 yüzdesi nasıl bilmiyorum ama yeterli doğru cevao verilmeyince bir sonraki videoya geçemiyorsunuz. Yani dolayısı ile soruları doğru cevaplamak gerekir ki videolar bitsin, eğitim tamamlansin.

@feel_the_difference öncelikle e imza alman gerekiyor. e imzanı aldıktan sonra izin lisansa eğitim bilgilerini yükleyip imzalıyorsun. Çevre Görevlisi Belgesi için başvuru yapıyorsun ve referans numarası geliyor ona 260 tl yatırıp dekont ve vesikalık fotoğraf yüklüyorsun.
Şimdiden hayırlısı olsun..

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine vize yenileme için başvurdum. Bilgilerimi girdim, daha sonra başvurunuz alınıyor lütfen bekleyiniz diye bir sayfa açılıyor, bir saattir bekliyorum hala sonuç yok. Sistemsel bir sıkıntı mı var siz de bu kadar uzun süre beklemiş miydiniz?

merhaba
eğitimi bitirdikten kaç gün sonra eğitim belgesini gönderiyorlar?

bende vize eğitimine başvurdum 21-29u arası eğitim olcak

Merhabalar,

Eğitimi tamamladım. Sertifika için ne zamana kadar para yatırmamız gerekmektedir ?

İstediğimiz zaman sertifika işlemlerini halledebilir miyiz ?

@hlllydn

@grkmgldr

Verdiğiniz cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar. Biraz yoğun olduğum için ancak yazabildim. İzin lisans sayfasına kişisel ve eğitim bilgilerimi girip gerekli belgeleri yükledikten sonra başvurumu yaptım ve söylediğiniz gibi referans numarası sistem tarafından üretildi. Şimdi referans numarasıyla birlikte 260 tl yatırıp değerlendirmelerini bekleyeceğim...

Videoları izleyip cevapları verdim ama sertifka gelmedi.. indir sekmesi filan çıkmadı.. siz nasıl nerden indirdiniz belgeyi arkadaşlar?

@ismael eğitime başla dediğiniz yerin yanında eğitim sertifikasını indir diye bir sekme çıkıyor ayrıca kayıt olduğunuz maile link şeklinde gönderiyolar. Hayırlı olsun bu arada

Teşekkür ederim @Umut Cebiroğlu Ancak bende şimdi bidaha baktım gözükmüyor.. eğitime başla sekmesinin yanında hata/istek bildir var ordan durumu bildirdim.. başka bir şey yapmama gerek var mı ? Tüm videolarda izlendi yazıyor.. yarın son günü.. bakacaz artık.. ilgilendiğiniz için saolun..

@ismael rica ederim. Mailden kontrol edin isterseniz. Sol tarafında çıkıyor, bütün videolar izlendiyse sorun olmaz bence pazartesi günü sorunu çözerler