• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

Merhaba ben 2016 da cevre gorevlisi uzaktan egitim portalina katildim katilim sertifikasini aldim ama uzerinde 1970 yili yaziyordu ve simdi cevre gorevlisi belgesini almam lazim ama katilim sertifikasinin guncel halini istiyorlar bende giris sifremi hatirlamiyorum bu sorunumu cozmek icin bana yardimci olabilecek biri varmi

@Onur kayar çevre ve şehircilik portalından gerekli birimlere mail veya telefon aracılığı ile ulaşırsanız sorununuzu çözerler.

Mail telefon akliniza gelebilecek her yolu denedim bulundugum ilin cevre sehircilik bakanligina bile gittim

1. hatanın ekran görüntüsünü alıp kullanıcı adın ve tc numaranla birlikte izinlisans@csb.gov.tr mail atmalısın. Aynı sorunu bende yaşamıştım. Şifremi bilmiyordum. Hallettiler 1-2 gün içerisinde.

@Gökalp Minik çevre görevlisi sonuçlarını tüm sınav bittikten sonra mı açıklıyorlar ünite ünite açıklama durumu var mı teşekkürler
iyi akşamlar

@Salih Sancar Tural Merhabalar videoların hepsini indirebildiniz mi? Rica etsem bana da rar dosyası olarak gönderir misiniz ?
sedayuce007@gmail.com

@kübra baran
Merhaba bende de aynı sorun var sizin sorununuz çözülmüştür sanırım baya geçmiş yazalı nasıl çözüldü acaba?

@ttt4923 her testten sonra açıklanıyor cevaplar

@Ilgım Altay Merhaba.. indirmenize gerek yok siteye erişiminiz 1 yıl devam eder istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

@Gizem Onursoy
Merhaba,
Sorunuza ben cevap veriyim. Başvurmanızın dezavantajı da avantajı da olmaz.

Belgelerin vize edilmesi
MADDE 15 – (1) Vize işlemleri için, mevcut belgenin geçerlik süresinin bitiminden en az bir ay önce başvuruda bulunulur.

Yönetmelikte bu şekilde geçiyor.

@Sedayuce7
videoları indirmenize gerek yok ark sistemden izleyebilirsiniz zaten

@Sedayuce7
süresini bilmiyorum ama sana verilen süre 1 hafta süre içersinde izleyip sertifikanı oluşturman lazım. videolar zaten ileri sarılıyor korkmayın sarın bişi olmaz yoksa 52 video bitmez