• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi uzaktan eğitim tüm cevapları

23.video açılmıyor bu sorunu yaşayan varmı acaba

@Gökalp Minik bana da yardımcı olur musunuz eğitim portalında 23.video açılmıyo takılı kaldımm ne yapmam lazım

Merhaba. Eğitimi tamamlayıp izin lisansa kaydolduktan sonra belgeye başvurmak için belli bir süre var mı ? E-imza yada mobil imza hangisi alınması gerekiyor? Ve nasıl alınıyor acaba :)

@Ilgım Altay bu uzaktan eğitim portalından sonra bi sene gibi süre varmış bi sene içinde istediğiniz zaman başvurabilirsiniz . Çevre mühendislerin çoğu mobil imzayı tercih ediyor

Arkadaşlar videoları indiren var mı? Nasıl o videolara ulaşabilirim ☺:)

@Gurbet ergin

malesef direk izleyip geçiyorum :) Çoğu bildiğimiz konular zaten. Ve güncel değil demişler çoğu video.

@Gurbet ergin

Bazı videoları tekrar kapatıp tekrar açmak lazım benim de 1. video da takılmıştı sonra aç kapa yapa yapa girdim. SAnırım netim zayıf geliyordu

@Gurbet ergin merhabalar farklı tarayıcıdan giriş yaparak sorunu çözebilirsiniz :) ayrıca siteye 1 yıl süreyle giriş izniniz var istediğiniz zaman izleyebilirsiniz
@Ilgım Altay Fark etmez ikisini de alabilirsiniz ben e-imzayı tercih etmiştim :)

@asudecavdar mrhblar eğitimi verenlerde bızler degılmıyız dünyanın değiştiğini ve kötüye doğru gittiğini hepimiz kabul edıyoruz. Herkes dünyayı değiştirmek ister ; ama kimse kendini değiştirmeyi düşünmez! neden?

@ali fuat ben şahsım adına değiştiremesem bile eleştirecek kadar açık yürekli olduğumu düşünüyorum.:eek: ha siz değiştirme yetisine sahipseniz,hodri meydan.Dünyanında bir yere gittiği yok hep aynıydı geçmişten günümüze..Nesillerin yaşam mizahı farklı!!!Ayak uyduramasak bile hiyerarşiyi sağlıyoruz.İYİ GÜNLER DİLERİM.

@Ilgım Altay
MOBİL İMZA PROSEDÜR OLARAK KARMAŞIK GÖRÜNSE DE E-İMZAYA NAZARAN DAHA KOLAY KULLANIMI VAR.MOBİL İMZAYI TAVSİYE EDERİM.

@asudecavdar
Mrhb benim niyetim size meydan okumak yada sizinle kapışmak için değil siz ve ben gibi düşünen tüm insanların birlikte yapabileceğini anlatmak. Her hangi bir yerden veya her yerden başlayabiliriz. Yeter ki orada bir değişim olsun ve bu bizimle başlasın. Allah nefis ve iradeyi bize vermiş, bununla bizi imtihan etmektedir. Nefsin, kör hissiyatın kötü istekleri yanında; kalbin, vicdanın iyi istekleri vardır. Akıl bu iki isteğin hangisinin iyi hangisinin kötü olduğunu belirleme kapasitesine sahiptir. Şimdi sorum şu nerden başlamalıyız değişime?

İyi günler dilerim..

@asudecavdar Mobil imzayı tercih edeceğim bende fakat Turkcell ve avea mı yapıyor bu işlemi sadece ? Yani benim hattım vodafone olsa ben bu işlemi yapmak için numaramı mı taşıyacağım yada diğer operatörlerden hat mı almalıyım ? Yoksa çok mu saçma düşünüyorum :)

@Ilgım Altay
arkadaşlar e imza tr de şuan mühendislere indirim var 3 yıllık 140 lira bence hiç hatta girmeyin derim

@Gökalp Minik teşekkür ederimm ama denedim olmadı indiremedim tekrarda izleyemiyorum video izledikten sonra sorularıda doğru cevapladıktan sonra bi daha o videoyu açamıyorum