• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışırken başka işyerinde ig uzmanı olarak çalışmak

Gözde Yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Anadolu İplik ve Tekstil Fabrikaları
Merhaba Arkadaşlar;

Aslında cevabını tahmin ettiğim bir soru ancak yine de görüş almak istedim sizlerden de çünkü bakanlıkta kimseye ulaşamıyorum.
Ben yönetmelik değişmeden önce ortakları aynı olan ancak sgk numaraları ve şirket ünvanları farklı olan 2 fabrikada iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaya başladım. Yönetmelik değiştikten sonra bu fabrikalardan birinde aynı zamanda çevre görevlisi olarak da çalışmam istendi. Bu durumda 2. fabrikada uzman olarak çalışmaya devam edebilir miyim. Yoksa yalnızca 1 fabrikada mı çevre görevlisi ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışabilirim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim