Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisi ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışırken başka işyerinde ig uzmanı olarak çalışmak

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında Gözde Yaşar tarafından paylaşıldı.

1. Gözde Yaşar

Gözde Yaşar CMNet Üyesi

Merhaba Arkadaşlar;

Aslında cevabını tahmin ettiğim bir soru ancak yine de görüş almak istedim sizlerden de çünkü bakanlıkta kimseye ulaşamıyorum.
    Ben yönetmelik değişmeden önce ortakları aynı olan ancak sgk numaraları ve şirket ünvanları farklı olan 2 fabrikada iş güvenliği uzmanı olarak çalışmaya başladım. Yönetmelik değiştikten sonra bu fabrikalardan birinde aynı zamanda çevre görevlisi olarak da çalışmam istendi. Bu durumda 2. fabrikada uzman olarak çalışmaya devam edebilir miyim. Yoksa yalnızca 1 fabrikada mı çevre görevlisi ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışabilirim.

Yardımlarınız için teşekkür ederim

Çevre görevlisi ve iş güvenliği uzmanı olarak çalışırken başka işyerinde ig uzmanı olarak çalışmak konusuna benzer içeriklerimiz
  1. cevre görevlisi olarak atanılan firma

arkadaşlar herkese merhaba ; Çevre Görevlisi olarak atandığım firmada 1 gun den az olmamak uzere calısma hukmunu nasıl bir tutanakla dosyalıyoruz elinizde bir format örneği warmıdır. İlk olarak yapılması gereken nedir?.. Su konuyu acıklığa kavusturabilirsek gercekten cok sewinicem... :(
  2. İki farklı şirkette ÇG olarak çalışmak

Arkadaşlar benim sorum bir firmada full tıme calısyorsun ama vergi numarası farklı lakin yetkili kişiler aynı olan başka bir firmada çevre görevlisi olarak çalışabilirmisin..
  3. çevre görevlisi olarak atama işlemleri

merhaba ben sağlık müd.lüğüne bağlı çevre mühendisiyim. Aynı zamanda çevre görevlisiyim. Müdürlük bünyesinde ikinci bir çevre görevlisi olmadığından çevre yönetim birimi kuramadık. Ben de yine müdürlüğe bağlı bir hastanede çalışmaya başladım. Hastaneye kendimi çevre görevlisi olarak atama aşamaları nelerdir. yardımcı olursanız sevinirim. ben biraz araştırdım. cevre.cop.gov.tr adresinden giriş...
  4. Çevre görevlisi olarak ilk işim

Selam arkadaşlar Benden önce bir Çevre Görevlisi ile çalışıyolarmış henüz kendisiyle tanışmadım, herhangi bir evrak falanda bulamadım. Emisyon, tehlikeli atık, atuksu falan, emisyon ölçümleri yapılmıştır diye tahmin ediyorum. Başka neler yapmam gerekiyor.
  5. Fabrikalarda tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışmak

Arkadaşlar bir hususta bildiklerinizi öğrenmek istiyorum. Ek-2 kapsamında bulunan bir fabrikada çevre yönetim birimi kurulmadan tam zamanlı çevre görevlisi olarak çalışabiliyor muyuz? Yeni yönetmeliğe baktım fakat net bir karara varamadım. Konu hakkındaki bilgileriniz paylaşırsanız sevinirim.