• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi vize eğitimi 16-17-18 mayıs ,1-2-3 haziran

Sayın ilgili

Bakanlığımız Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü, Çevre Yeterlilik Hizmetleri Daire Başkanlığı ve Vakfımız ile birlikte 16-17-18 Mayıs ,1-2-3 Haziran tarihlerinde 2 grup olmak üzere RİXOS HOTEL/ANKARA’da(Atatürk Bulvarı 183//Kavaklıdere) “Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimi”düzenleyecektir.

Eğitim 2 grup halinde yapılacak olup 2016 yılı içerisinde “Çevre Görevlisi Belge” süresi sona ermiş veya sona erecek olan çevre görevlilerinin kapsamaktadır. BU EĞİTİM 2016 YILI İÇERİSİNDE TEKRAR DÜZENLENMEYECEKTİR. BU SEBEPLE 2016 YILI İÇERİSİNDE BELGE SÜRESİ DOLMUŞ VE DOLACAK OLAN HERKES BU EĞİTİME KATILMAKLA MÜKELLEFTİR.

BU EĞİTİM YENİ BELGE ALMAK İSTEYEN ÇEVRE MÜHENDİSLERİNİN EĞİTİMİ DEĞİLDİR!!!!!!(YANLIŞ YAPILAN KAYITLAR BİZİM MESULİYETİMİZDE DEĞİLDİR!!!!)

Grupların dolmaması halinde TÜÇEV grupları birleştirebilir, grupların dolması halinde yeni grup açabilir. Grubun iptal olması halinde iptal bilgisi taraflara maille bildirilecektir bu sebeple geçerli mail adresi belirtip kontrol etmeniz gerekmektedir.

Katılımcılar Eğitim bedeli olan 400 TL’yi (KDV Dahil) ,Türkiye Çevre Koruma Vakfı İktisadi İşletmesi, T.C.Ziraat Bankası, Kamu Girişimci Şubesi, IBAN: TR44 0001 0025 3352 1264 1250 20 numaralı hesaba(EFT, havale, elden vb. yatırılabilir) (Eğitim materyalleri ve sarf malzemeleri bu ücrete dahildir) yatırdıktan sonra
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden22 Nisan 2016 tarihine kadar sitemizden kayıt yaptırmakla mükelleftirler. Aksi takdirde ücret yatmış olsa dahi kayıtlar kabul edilmeyecektir.

Eğitime iştirak edecek olan katılımcıların giriş çıkış tarih ve saatleri ve eğitimle ilgili diğer tüm bilgiler
sitemizde ve kayıt formundaki açıklama kısmında da belirtilmiştir oradan görebilirsiniz.

SON BAŞVURU TARİHİ 22 NİSAN 2016

Eğitim konaklamasızdır. Konaklama katılımcıya aittir.
Eğitimler sabah 09:00 da başlayacaktır. Katılımcıların en geç 08:30’da otelde olmaları gerekmektedir. Eğitimin bitiş saati ise 14:30’dur.
Katılımcı bu iki gruptan kendisine uygun olan tarihi belirleyerek o tarihteki eğitime katılabilir ancak gruplar kontenjanla sınırlıdır seçtiğiniz grubun dolu olması halinde diğer gruba kayıt yaptırmanız gerekecektir.
Eğitime iştirak edecek olan katılımcıların giriş çıkış tarih ve saatleri ayrıca net olarak kayıt formundaki açıklama kısmında da belirtilmiştir.
Kayıtlar kontenjanla sınırlıdır. Gereğini bilgilerinize sunarım.

belgeyi ilk kez alacak olanlar da gidebiliyor mu bu eğitime ? bilgisi olan

Habire vize eğitimi birde yeni alacaklar için açsalar artık..

@AltugCaglar
bakanlığa mail atın veya telefon ile sürekli arayın.aradığınızda ulaşma şansınız çok zor, en azından mail ile gelen talepleri görürler.

arkadaşlar,

biz çevre görevlisi belgesini aldığımız zaman 5 yıl geçerliydi sonra 4 yıla düşürüldü. belge sürem 2017 de doluyor ama 4 yıl meselesine takılırsam 2016 da yenilemem gerekli. net bilgi edinemedim. konu hakkında fikriniz var mıdır?

Ben soyadı değişikliği ile ilgili belgemi yeniledim, yeni belgemde de yine eski geçerlilik tarihi 2017 yazıyor, 4 yıl olsa revize ederlerdi belgemin geçerlilik tarihini, kazanılmış hak oluyor, bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

benimde aralıkta doluyor acaba bu eğitime katılmasam 2017 ocakta yeniden eğitim düzenlenir mi?

@ibrahim59

Belge geçerlilik tarihiniz Aralık 2016'da doluyorsa en geç Haziran'daki eğitime katılmanız ve belge tarihinizden en az 1 ay önce yeni belge başvurusunda bulunmanız gerekir. Ekstradan gecikme ücreti ödememek için..

Haziran'dan sonra Aralık ayına kadar bir eğitim daha açılırsa belki kurtarırsınız ama riske atmamanızı tavsiye ederim.

Sayın ilgili

1-2-3 Haziran 2016 'da yapılacak olan Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimi talep olmadığından dolayı kapatılıp 16-17-18 Mayısta yapılacak olan eğitimle birleştirilmiştir. Kayıtlarınızı 16-17-18 Mayıs Çevre Görevlisi Vize Yenileme Eğitimine yapmanız rica olunur.

Arkadaşlar 2016 yılında başka çevre görevlisi eğitimi olmayacaktı. Bu eğitim ne zaman açıldı. Katılım az olduğunda mı acaba. Çevre görevlisi olacak kişi belgesini yenilediğinde kullanmıyorsa ve 10 yılda çalışsa hale çevre görevlisi olarak kalacaksa İş güvenliği gibi uzmanlık alamayacaksa neden yenilesin. 400 TL eğitim 400 TL Belge ücreti + Otel parası + Yol parası ve iş yerinden izin alacak böyle hesaplayınca neden eğitime katılsınki kazanacağı parada yoksa.