• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Eğitim Çevre görevlisi vize eğitimi (aralık)(ankara)

ben de 1. eğitimde olacağım inşaallah. başvurumuzu yaptık ancak onaylanmadı daha.

onaylandı 2-3-4 ankaradayım arkadaşlar görüşmek dileğiyle...

ben de 1 . grupta Ankara dayım :) , bu arada bu konu için teşekkürler tam da bunu düşünüyordum :D

@Gülin Ç.
estagfurullah,hayır senin reklama ihtiyacın yok.Sadece onu dile getirmek istedim.Zaten eğitime geldiğinde kalitenle,iyiliğinle herkes görecek:)

@Gülin Ç.
benim yenileme için daha zaman var ama inşallah yolum düşerse gelirim,Melih bey can kardeşim benim.Onun varlığı yeter:)

Arkadaşlar çevre görevlisi vize eğitimi için ankaraya gidecek arkadaşlar, konaklama için bana önerebileceğiniz uygun ve ekonomik bir yer varmı bildiğiniz

eğitimin yapılacağı otelde konaklama yapacak olarak arkadaşlar için konaklama bedeli 330 tl ve sadece kahvaltı ücreti dahildir. diğer masraflar katılımcı tarafından karşılanacaktır.

konaklama için tavsiyem, sgk misafirhanesi balgat, veya aesaş miafirhanesi tı sanrıım milli kütaphanenin orda otel gibiydi:)
kesinlikle başkent öğretmen evinde kalmayın pek memnun kalmayabilirsiniz, zaten 120 lira felandı tek kişi . O paraya Arjantin caddesinde bir sürü otel bulunabilinir.
bilgilerinize