Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre görevlisi yardım

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında kaanozdemir tarafından paylaşıldı.

1. kaanozdemir

kaanozdemir CMNet Üyesi

merhaba,
    ben birkaç konuda yardım istiyorum,
    çalıştığım yer maden müşavirliği yapan bir şirket, çevre danışmanlığıda yapmak için bünyesine çevre görevlisi olan çevre mühendisi aldı. bende bunlardan bir tanesiyim. şirketin başındaki kişi beni işe alırken kendisininde bu işe yeni başladığını ve iş konusunda fazla bir bilgisinin olmadığını söyledi. fakat ben de işe yeni girdiğim için tecrübeye sahip değilim. bu işi elimden geldiğim kadar benimsemeye çalışıyorum fakat işte başarılı olmak ve bişeyler öğrenmek için gidiş yolumu belirleyemiyorum. çalıştığınız sektörde aldığınız görevleri ve yaptığınız işleri sizin içinde uygun olan yani sorun olmuyacak anlatabilirmisiniz.aynı zamanda tavsiye ve önerilerinizide bildirirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.

çevre görevlisi yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Eğitimine İlişkin Bilgiler

Evet meslektaşlarım, bugün çdy yönetmelik değşikliği yapıldı. Veee bizleri biraz olsun sevindiren yönetmelikten artık hiçbir umudumuz kalmadı. Resmen(!) tamamen(!) ÇEVRE MÜHENDİSİ ibaresini sildiler. Diğer bölümlerle bizi eşdeğer tuttular. Birlik olup buna itiraz etmemiz gerekir. Bunu imza toplayıp imzalarla birlikte dilekçeyle bakanlığa sunma gibi vs. şeyler olabilir. Görüşlere açığız. Kısa...
  2. Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası

Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’ne İptal Davası Çevre Denetimi Yönetmeliği’nde değişiklik yapılmasının ardından Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından ilan edilen ve 9-25 Kasım 2009 tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanan Çevre Görevlisi ve Çevre Görevlisi Eğitici Eğitimi’nin yasal dayanaktan yoksun olduğu gerekçesiyle Odamız tarafından iptal davası açılmıştır....
  3. Çevre Görevlisi/Çevre Görevlisi Eğiticisi Sınav Soruları, Cevapları ve İptaller

Çevre Görevlisi Sınavı Soruları ve Cevap Anahtarında Yapılan Değişiklik... Temmuz 20, 2010 ÇEVRE GÖREVLİSİ SINAVI 27 Haziran 2010 tarihinde gerçekleştirilen Çevre Görevlisi Sınavı soruları ve cevap anahtarları için Bakanlığımıza yapılan itirazlar değerlendirmeye alınarak sorular ve cevaplar tekrar incelenmiştir. Yapılan bu inceleme sonucunda 2 soruda ve 2 cevapta hata tespit edilmiş olup...
  4. Çevre görevlisi belgesi eğitim bilgileri yardım

çevre görevlisi belgesi için önceden kayıt olmuştum kimlik bilgilerimi kaydetmiştim şimdi mobil imza alıp dekontumu yatırdım ama eğitim bilgilerimi kaydedemiyorum. Eğitim bilgilerimi yazıp mezuniyet belgemi yüklüyorum kaydet diyorum karşıma mobil imza ve e-imza seçeneklerinden birini seçmemi istiyor ama mobil imza seçiyorum hiçbir şey gelmiyor sadece vazgeç seçeneği var mecburen onu seçiyorum...