• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi yeni alanlar için

Ö. Faruk Sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
28.07.2017 yani bugünden itibaren çevre görevlisi belgesi eğitimi icin sistem acilmistir. 06.08.2017 de bitecektir. Benim gibi durumda olan var mı

E imzam in içinde ki sertifika silinmiş çözüm olarak e güven 100 liralık yeni sertifika satıyor.. suan onunla uğraşıyorum buda olmazsa nolur bilmiyorum soyuyorlar resmen imzami alali 1 hafta oldu daha hic kullanamadim

Merhabalar,

Konudan bağımız olarak ufak bir sorum olacak.
izinlisans.cevre sitesine gerekli olan belgeleri karşıya yüklerken belgeleri pdf şeklinde yüklemek gibi bir zorunluluğumuz var mı ? Yoksa dosyanın formatı hakkında bir sınırlama yok mu ?
Eğer bir sınırlama var ise veya pdf şeklinde yüklemem gerekiyorsa, ilgili sitede mezuniyet belgemi barkod numarası ve karekod görülecek şeklinde ekran alıntısı olarak karşıya yükledim. Bu bir sorun çıkartır mı ? Sabah bankaya gidip referans numarası ile ödeme yapmayı düşünüyordum. Biraz kararsız kaldım.

Teşekkürler.

@Fuat Öztürk Her belge için geçerlimidir bilemem, ama dekontlar ve mezuniyet belgesi için pdf zorunluluğu yok. Ben telefondan resmini çekip jpeg formatında yükledim, herhangi bir sorun olmadı.

@TSU

Hangi belgeler için pdf zorunluluğu var ?

Öğleden önce bankadan ödemesini de yaptım. sıkıntı çıkarsa belgeleri tekrar yenileriyle yükleyip başvuruyu yinelemem mi gerekir?

bugün başlayan var mı eğitime? Benim sistem bugün açıldı biraz önce eğitime girdim ama videoyu açılmıyor heralde yarın bakıcam.

belirli bir bitirme vakti falan yok heralde