• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisi yeni alanlar için

Ö. Faruk Sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Yok
28.07.2017 yani bugünden itibaren çevre görevlisi belgesi eğitimi icin sistem acilmistir. 06.08.2017 de bitecektir. Benim gibi durumda olan var mı

Arkadaşlar bir sorum olacak yardımcı olursanız sevinirim. Çevre görevlisi eğitimlerini tamamladım ancak sertifikam çıkmadı. Ne zamana çıkar fikri olan var mı? Bazı arkadaşlarımın hemen çıkmış eğitim bittikten sonra.

@ASUDE ÇAVDAR 3 saat oldu neredeyse. %100 tamamlandı yazıyor en üstte, altında da sertifikanızı indirmek için tıklayın diyor yapıyorum ancak sertifikalar kısmına yönlendirdiği zaman herhangi bir sertifikanız bulunmamaktadır yazıyor. Zaten bu aşamaya gelene kadar da çok sıkıntı yaşadım.

@Tugba Vardarbaşı cevre gorevli egitimiyle sistemsel sikintili bir donem yasiyorsunuz anladigim kadariyla.Sisteminizi acip kapatarak sayfanizi yenilemeyi deneyin.Hala ayni sikintiyi yasiyorsaniz Bu konuyla ilgilenen bakanligin birimlerini aramanizi tavsiye ederim.Umarim bundan sonrasi kolay olur.

şu an sitede aşırı yavaslık sadece bendemı var yoksa herkezdemi beni bilgilendırebılırmısınız arkadaslar?.
Ayrıca şuan o dakıkalarca acılmaını bekledıgım vıdeoları ızledıkden sonra testlerın gelmemesı yine sadece bendemı acaba. 44.üniteye kadar geldım hıc boyle bır sorun yasamamıstım. lütfen bu konuda bana yardımcı olablırmısınız

@Yunus Emre Kapkara Ben de dün aynı sorunla karşılaştım. 47. videoya sorunsuz gelmeme rağmen 47'den sonra videolar açılmamaya açılsa bile 10 dakika geç açılarak ya da testlerin yüklenmemesi sorunuyla karşılaştım. Sanırım aşırı yoğunluktan kaynaklanıyor. Şuanda da eğitimlerimi zor bela bitirdim ve sertifikam yüklenmemiş durumda.

@Alpino
KESİNLİKLE...ARTIK SORMUYOR,SORGULAMIYOR,YADIRGAMIYORUZ DA (kendi şahsıma itafen) NASIL AYAK UYDURABİLİRİZ!! bunun peşinden koşuyoruz.ki EYVAHH!!!