Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisine yardım

Konu, 'Soru ve Cevap' kısmında ecenil tarafından paylaşıldı.

1. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

ben yeni mezun çevre mühendisiyim bir firmada çevre görevlisi olarak işe başladım çevre ve şehircilik bakanlıgı siteside e-izin kısmaına çalıştıgım firmanın çevre görevlisi olarak kayıt olmak istiyorum ama firma yetkilileri mobil imzaya sahip diil ben nasıl halledebilirim bu işi??

2. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

kendi mobil imzanla hallet.ayrıca tek başına çevre görevlisi olamn yetrli olacakmı?çevre yönetim birimi kurulması lazım değil mi?

3. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

daha işe yeni başladım firmada benden önceki mühendis çys konusunda birşeyler yapmış şu an ki problemim e -izin portalına firmayı kaydedemedim kendi şifrem üzerinden siisteme girdim firma seçtim vergi numarasını girdim bi sonraki adıma geçtim burada Dijital İmza Sahibi İşletme Yetkililerini Ekleyiniz. diye bir kısım var buraya ne eklicem ? işletmede yetkilileri arasında dijital imza sahibi kimse yok kendi bilgilerimi mi giricem sorun bu

4. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

yetkili birinin adını gir kendi telefon numaranı yaz çok sorun değil kendi imzanla imzala

5. Hakan Bedel

Hakan Bedel CMNet Üyesi

ben eski çalıştığım yerde öyle yapmıştım bi sorun olmamıştı

6. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

nasıl yani kendi bilgilerini mi girdin?

7. Yusuf Dulda

Yusuf Dulda CMNet Üyesi

Yetkili olarak kendini ata, başkasının adına imza atmaktan iyidir.

8. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

Tm bende öyle yaparım o zaman umarım bir sakıncası yoktur yardımcı olan herkese teşekkürler

9. Yusuf Dulda

Yusuf Dulda CMNet Üyesi

bende kendimi hem tesis yetkilisi hemde çevre görevlisi olarak atadım ve imzaladım. Bu zamana kadar kimse sesini çıkarmadı.. Kolay gelsin şimdiden..

10. gülay

gülay CMNet Üyesi

bende bu işle uğraşıyorum bence firmadaki çevre sorumlusuna mobil imza aldırman daha doğru çok zor bir iş değil onlara neden çbs ye kayıtlı olmanız gerektiğini anlatmalısın :)

11. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

firmada şu an bulunan tek çevre sorumlusu benim ama anlatmayı denerim teşekkürler:)

12. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

bir şey daha sormak istiyorum ambalaj atıkları yönetim sistemine göre 3000kg dan fazla atıgınız varsa bunu çevkoya bildirme zorunluluğu varmış bu olaya tamamen uzağım bilen varsa detaylı bir şekilde açıklayabilir mi???

13. gülay

gülay CMNet Üyesi

çevre görevlisi değil çevre sorumlusu
    firmada çevreyle ilgilenen yönetici çevre sorumlusu olan kişi olabilir illa mühendis olmasına gerek yok yani patron :)

14. gülay

gülay CMNet Üyesi

siz piyasa süren olarak mı çalışıyorsunuz?

15. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

16. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

ambalajı piyasaya sürdüğümüz mamüller de kullanıyoruz o arada yüklü miktarda yırtılmış parçalanmış ambalaj atığı ortaya çıkıyor işte ben onu nası bildiricem onu bilmiyorum:)

17. gülay

gülay CMNet Üyesi

tamam ben yardımcı olayım sana msj atcam sana anlatayım ne yapmalısın :)

18. ecenil

ecenil CMNet Üyesi

tm teşkkür edrim:)

19. silinebilir üye

silinebilir üye CMNet Üyesi

fazla olmuyor muymuş?

20. Turan Alpay

Turan Alpay CMNet Üyesi

Merhaba. Bu yapacaklarınızı mutlaka yönetimle paylaşın.

Çevre görevlisine yardım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre görevlisi yardım

[FONT="Times New Roman"] merhaba, ben birkaç konuda yardım istiyorum, çalıştığım yer maden müşavirliği yapan bir şirket, çevre danışmanlığıda yapmak için bünyesine çevre görevlisi olan çevre mühendisi aldı. bende bunlardan bir tanesiyim. şirketin başındaki kişi beni işe alırken kendisininde bu işe yeni başladığını ve iş konusunda fazla bir bilgisinin olmadığını söyledi. fakat ben...
  2. Çevre boyutları ve risk değerlendirme yardım

Arkadaşlar merhaba, Fabrikanın çevre boyutları ve risklerini belirlemem gerekiyor. Nasıl bir yol izlemeliyim? Bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  3. Çevre Prosedürü Yardım İsteği!!!

Merhaba Arkadaşlar, Benim danışmanlığını yapmış olduğum firmalardan birisi Çevre Politikası belirlemiş durumda bu politika kapsamında benden Çevre Prosedürü hazırlanması konusunda yardım istediler prosedür hazırlamanın bir standartı varmı konuyla ilgili olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim...
  4. Çevre lisansı için yardım.

Arkadaşlar, lisans için istenen belgede ürün standartı yaptırmak için TSE 'den belge alabilmemiz gerekiyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Geri dönüşüm lisansı almak için ürünün TSE standartına uygun olduguna dair belge almamız lazım. Bunun için de TSE'nin darbe mukavemeti testi için verdiği ölçüye uygun kalıp elimizde yok. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim . Yönetici editi:...
  5. Çevre izni hk yardım

Merhabalar, firmam çevre izninden ve ÇED'den muaf fakat yıl başında farklı bir adreste bulunan boyama tesisi (ÇED Gerekli değildir kararı var) bizim firmaya devroldu (bu tesisin çevre izni ile ilgili bir dokümanını bulamadım). bu durumda yeniden çevre iznine başvurmam gerekir mi?