• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre görevlisiyim çbs'ne giremiyorum!

Yalçın Kılıç

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
BASKİ Genel Müdürlüğü
Arkadaşlar merhaba,
2013 yılının temmuz ayında çevre görevlisi belgem onaylandı. Çevre bilgi sistemine o zamanlar girebiliyordum :) uzun zamandır sisteme giriş yapmıyordum, buğün itibariyle giriş yapmam gerekti şifremi kullanıcı adımı vs herşeyi unutmuşum. şifremi unuttum, kullanıcı adımı unuttum sekmelerine gerekli işlemleri yaptım ama sistem hata verdi. ÇBS'ne kayıt oldugum mail adresimi sistem kabul etmiyor. bakanlığı aradım ordan oraya yönlendirdi butun birimlerle ahbap oldum :) en sonunda izinlisans@csb.gov.tr ye mail attım sorunu bıldırdım. belgemin iptal olduğunu falan düşünmeye başladım. açıklayıcı bir bilgide alamıyorum Bakanlıktan.
Bilgisi olan var mı bu konuda, ya da benzer bir durumla karşılaşan arkadaşımız var mı ki :)
Yardımlarınız için teşekkürederim şimdiden herkese. saygılar.

Çevre Bilgi Sistemi firmalar için kullanılan Firma bilgi Sistemi şeklinde geçiyor yanılmıyorsam.
izinlisans.cevre.gov.tr adresinden Çevre Görevisi olarak giriş yapılabilir.
Tabi bu biraz "Bilgisayarınız açık mı ?" tarzı bir çözüm önerisi ama olmuyor değil :)

Yönetici arkadaşımız doğru söylemiş ki. Çevre Bilgi sistemi firmalar için geçerli. çevre görevlisi için
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresinden giriş yapabilirsiniz ancak. Şifreniz veya kullanıcı adınız için de çevre il müdürlüğü ile görüşün size yardımcı olacaklardır.

izinlisans.cevre.gov.tr adresine giriş yapılmıyor adresim şifrem doğru olmasına rağmen.
Aklın yolu birdir çevre il müdürlükleriylede görüştüm ama onlar bizle alakalı değil vs vs herzamanki geçiştirmelerini yaptılar.
Sizin deneyimlerinize dayanarak soruyorum; Bana Bakanlıkta bu işle direk ilgilenen bir bölümü söyleyebilme şansınız var mı? Bana şu bölüm veya daire başkanlığı kesin bunla ilgileniyor diyebilir misiniz?
Bu konuda da baya uğraştım bir sonuca varamadım da o yüzden sorayım dedim.

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ, İZİN VE DENETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ÇEVRE YETERLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
Belgelendirme Şube Müdürlüğü

Havva ÖZKIR 410 18 57
Yücel NAR 410 18 56
Elif Pınar POLAT 410 14 61
Teknur ATABEY 410 18 57
Aylin ÖZMAN 410 18 37

numaralarından biriyle görüş

Merhaba Melike hanım;

Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
adresine sorunu bildirir mail attım, dönüşleri çok geç oldu ama yeni şifremi yolladılar.
Tabi öncesinde Şahin beyin yukarıda yazmış olduğu numaraları aradım saolasunlar yardımcı oldular.