Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre görevlisiyim çbs'ne giremiyorum!

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Yalçın Kılıç tarafından paylaşıldı.

1. Yalçın Kılıç

Yalçın Kılıç CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba,
    2013 yılının temmuz ayında çevre görevlisi belgem onaylandı. Çevre bilgi sistemine o zamanlar girebiliyordum :) uzun zamandır sisteme giriş yapmıyordum, buğün itibariyle giriş yapmam gerekti şifremi kullanıcı adımı vs herşeyi unutmuşum. şifremi unuttum, kullanıcı adımı unuttum sekmelerine gerekli işlemleri yaptım ama sistem hata verdi. ÇBS'ne kayıt oldugum mail adresimi sistem kabul etmiyor. bakanlığı aradım ordan oraya yönlendirdi butun birimlerle ahbap oldum :) en sonunda izinlisans@csb.gov.tr ye mail attım sorunu bıldırdım. belgemin iptal olduğunu falan düşünmeye başladım. açıklayıcı bir bilgide alamıyorum Bakanlıktan.
    Bilgisi olan var mı bu konuda, ya da benzer bir durumla karşılaşan arkadaşımız var mı ki :)
    Yardımlarınız için teşekkürederim şimdiden herkese. saygılar.

2. crabman

crabman CMNet Üyesi

Merhaba, haftalardır ben de aynı sorunla boğuşuyorum. Bilgisi olan var mı acaba?

3. WalkMan

WalkMan CMNet Üyesi

Çevre Bilgi Sistemi firmalar için kullanılan Firma bilgi Sistemi şeklinde geçiyor yanılmıyorsam.
    izinlisans.cevre.gov.tr adresinden Çevre Görevisi olarak giriş yapılabilir.
    Tabi bu biraz "Bilgisayarınız açık mı ?" tarzı bir çözüm önerisi ama olmuyor değil :)

Melih Coşar ve Tunç Bozkurt bunu beğendi.
  4. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

Yönetici arkadaşımız doğru söylemiş ki. Çevre Bilgi sistemi firmalar için geçerli. çevre görevlisi için http://izinlisans.cevre.gov.tr/ adresinden giriş yapabilirsiniz ancak. Şifreniz veya kullanıcı adınız için de çevre il müdürlüğü ile görüşün size yardımcı olacaklardır.

5. Yalçın Kılıç

Yalçın Kılıç CMNet Üyesi

izinlisans.cevre.gov.tr adresine giriş yapılmıyor adresim şifrem doğru olmasına rağmen.
    Aklın yolu birdir çevre il müdürlükleriylede görüştüm ama onlar bizle alakalı değil vs vs herzamanki geçiştirmelerini yaptılar.
    Sizin deneyimlerinize dayanarak soruyorum; Bana Bakanlıkta bu işle direk ilgilenen bir bölümü söyleyebilme şansınız var mı? Bana şu bölüm veya daire başkanlığı kesin bunla ilgileniyor diyebilir misiniz?
    Bu konuda da baya uğraştım bir sonuca varamadım da o yüzden sorayım dedim.

6. Çiğdem Aksoy

Çiğdem Aksoy Genel Yönetici

bilgi işlemi bir arayın 0312 410 19 95 onlar bakıyor bildiğim kadarıyla.

7. Şahin Kartal

Şahin Kartal Misafir

ÇEVRESEL ETKİ DEĞERLENDİRMESİ, İZİN VE DENETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
    ÇEVRE YETERLİK DAİRESİ BAŞKANLIĞI
    Belgelendirme Şube Müdürlüğü

Havva ÖZKIR 410 18 57
    Yücel NAR 410 18 56
    Elif Pınar POLAT 410 14 61
    Teknur ATABEY 410 18 57
    Aylin ÖZMAN 410 18 37

numaralarından biriyle görüş

8. Yalçın Kılıç

Yalçın Kılıç CMNet Üyesi

Şahin bey ve Çiğden hanım yardımlarınız için çok teşekkürederim. Sorunu hallettim.

9. melikealıcı

melikealıcı CMNet Üyesi

yalçın selam, nasıl hallettin sana zahmet bilgi verebilir misin?

iyigünler

10. Yalçın Kılıç

Yalçın Kılıç CMNet Üyesi

Merhaba Melike hanım;

http://izinlisans.cevre.gov.tr/ adresine sorunu bildirir mail attım, dönüşleri çok geç oldu ama yeni şifremi yolladılar.
    Tabi öncesinde Şahin beyin yukarıda yazmış olduğu numaraları aradım saolasunlar yardımcı oldular.

11. melikealıcı

melikealıcı CMNet Üyesi

Merhabalar yalçın ne kadar süre sonra döndüler acaba?:( posta ile mi göndersek acaba?

12. Yalçın Kılıç

Yalçın Kılıç CMNet Üyesi

15 GÜN KADAR SÜRDÜ MAALESEF MELİKE HANIM.

melikealıcı bunu beğendi.
  13. melikealıcı

melikealıcı CMNet Üyesi

Teşekkür ederim Yalçın.

İyi çalışmalar dilerim.

Yalçın döndüler bile:)

14. Yalçın Kılıç

Yalçın Kılıç CMNet Üyesi

Yok artık :) Banamı artislikleri anlamadım :)

15. melikealıcı

melikealıcı CMNet Üyesi

:) şanslı olduğuma inanırım. Umarım bu ara hep böyle gider. buna bu ara ihtiyacım var:)

tabi bunu isteyen tüm herkesinde öyle olsun:)