Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre günü etkinlikleri

Konu, 'Serbest Kürsü' kısmında Taner Karacaylı tarafından paylaşıldı.

1. Taner Karacaylı

Taner Karacaylı CMNet Üyesi

merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 5 haziran Dünya Çevre Günü bu gün ile alakalı çalıştığımız fabrika işyeri şantiye v.b. gibi yerlerde ne gibi etkinlikler yapabiliriz. Fikirlerinizi bekliyorum. İyi Çalışmalar

2. Taner Karacaylı

belki bir fikri olan diye düşünmüştüm

3. Göksel Kurtuluş

Göksel Kurtuluş CMNet Üyesi

Çalışanlar ve aileleriyle beraber bir piknik organizasyonu, çalışanların çocuklarına çevre ile igili resim yaptırılması bunların sergilenmesi gibi etkinlikler düzenlenebilir.
    Firmanın web sitesinde çevre ile ilgili yapılan çalışmalar ve çeşitli bilgilendirmeler konulabilir, çevre haftası boyunca web sitesinin görünümü çevre ile ilgili yapılabilir...

ilk etapta aklıma gelenler bunlar...

4. Taner Karacaylı

5. zuhall

zuhall CMNet Üyesi

aslında em güzel etkinlik fidan dikimi ancak genelde fidan dikimi sonbaharda yapılıyor. ben de bu sene sonbaharda böyle bir etkinlik yapmak istiyorum.

6. Taner Karacaylı

Çevre günü etkinlikleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. 5 haziran Çevre Günü

Merhabalar; arkadaşlar Dünya çevre günü dolayısıyla afişlere ihtiyacım vardır.yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
  2. çevre günü slogan

arkadaşlar merhaba, mersinde çevre günü dolayısyla yapacağımız etkinlik için baskıda kullanılacak özgün söz-slogana ihtiyacım var.klasik olanlar dışında buradaki ç.m arkadaşlardan orjinal fikirler çıkarsa kullanmak istiyoruz...
  3. Dünya Çevre Günü

1972 yılında İsveç’in Stokholm kentinde yapılan Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı'nda alınan bir kararla, 5 Haziran günü Dünya Çevre Günü olarak kabul edildi. Ülkemiz okullarında Haziran ayının ikinci haftası ile başlayan hafta Çevre Koruma Haftası olarak kutlanmaktadır.Çevrenin önemi ve tabiata saygı anlaşılmış korumanın bir ihtiyaç olduğu bu imza ile herkese duyurulmuş ve dünya çevre...
  4. Çevre Mühendisinin Bir Günü

Arkadaşlar tesis/danışmanlık/kamu nerede çalıştığınıza göre elbette neler yaptığınız değişiyor ancak çalıştığınız yerde sıradan bir gün sizin için neler yaparak geçiyor sabah işyerinize geldiğinizde nereden başlıyorsunuz? Tecrübelerimizi paylaşalım öğrenci arkadaşlarımız için de faydalı olur:)
  5. Dünya Çevre Günü

5 Haziran 1972 yılında İsveç’in Stokholm kentinde yapılan Birleşmiş Milletler Çevre Konferansı'nda alınan bir kararla, 5 Haziran günü Dünya Çevre Günü olarak kabul edildi.