Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu

Konu, 'Çevre Mühendisliği Dersleri' kısmında Can Avşar tarafından paylaşıldı.

1. Can Avşar

Can Avşar Genel Yönetici

Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu

Ekli Dosyalar:

zehram ve Cihan Yeşil bunu beğendi.
  2. Semih Cömert

Semih Cömert CMNet Üyesi

bu ders ile ilgili kafes balıkçılığında oluşan atıklar,bunları önleme ve işin hukuksal boyutuyla ilgili bilgilere ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Çevre Hukuku Dersi - SKK Yönetmeliği Sunumu konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre mühendisliği özel sektor uygulamaları sunumu

"Çevre Mühendisliği Özel Sektor Uygulamaları" sunumu ektedir. Özellikle iş hayatına yeni başlayan ve başlayacak olan meslektaşlarımıza faydalı olacağına inanıyorum.
  2. Çevre Hukuku üzerine Yüksek Lisans yapmak

Merhaba arkadaşlar; Çevre Hukuku üzerine yüksek lisans yapmak istiyorum lakin Türkiye de bu konu üzerine yüksek lisans yapabileceğim bi üniversite bulamadım. Acaba ben mi yeterince araştıramadım diye bir de sizlere sormak istedim. benim gözden kaçırdığım bir üniversite de var mı?ü Çok teşekkür ediyorum.
  3. Çevre hukuku sunumlar

AB uyum sürecinde Türkiye Bilgi Edinme Hakkı Kanunu Çevre Etiği Çevre Hukuku Aarhus Sözleşmesi başlıklı slaytlar bulunmaktadır.
  4. Temel çevre bilgileri ve atık yönetimi eğitimi sunumu

merhaba arkadaşlar, iş yerinde çalışan işçi arkadaşlara "temel çeve bilgileri ve kömür işletmelerinde atık yönetimi" konulu bir eğitim yapacağım bu eğitim esnasında kullanabileceğimin eğlenceli ve dikkat çekici olması amacıyla kullanabileceğim çevre kirliliği üzerine bir video nerde bulabilirim? yada elinde video olan varsa paylaşırsa çok memnun olurum arkadaşlar yardımlarınızı...
  5. Çevre tasarımı dersi

çevre tasarımı dersinde tasarım çalışması olan arkadaşlar bizimle paylasabilirler mi?