Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre için atıklar yönünden risk analizi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında yadigar can tarafından paylaşıldı.

1. yadigar can

yadigar can CMNet Üyesi

arkadaşlar danışmanı olduğum bir firmada oluşan atıklar için risk analizi hazırlamam gerekiyor. daha önce hiç yapmadım bu konuda daha önce çalışma yapmış arkadaşlar yardımcı olabilirlerse çok memnun olurum.

Çevre için atıklar yönünden risk analizi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Mühendisliği Uygulamalarında Risk Analizi...

Selam arkadaşlar... Bitirme tezim için veri toplama aşamasındayım... "Çevre Mühendisliği Uygulamalarında Risk Analizi" hakkında elinde döküman olan arkadaşlarımızın yardımcı olmalarını rica ediyorum... Saygılarımla...
  2. Risk analizi ve çevre boyutları prosedürü

Arkadaşlar Merhaba, Otomotiv yan sanayi talaşlı imalat yapan bir firmada çalışıyorum. Iso 14001 ve Ohsas 18001 belgesi için prosedür talimat vs hazırlıyoruz. Risk analizi ve çevre boyutları prosedürünü ortak yapıcaz. Elinde birleşik olarak yapılmış risk analizi ve çevre boyutları prosedürü olan varsa paylaşabilir mi? Şimdiden teşekkürler..
  3. Birincil Risk Analizi -(Preliminary Risk Analysis (PRA)):

[FONT=Verdana]Birincil Risk Analizi, bir faaliyeti yerine getirirken gerçekleşebilecek kazaları analiz edebilmek için kullanılan sistematik bir yöntemdir. Her bir kaza için analiz; kazaları önlemek veya kaza nedenlerini önlemek için çok belirgin korunma yolları tanımlar. Analiz, riski indirgemek için tavsiyelerde bulunduğu gibi kazalar ile ilgili riski aynı zamanda tanımlar. Analiz kaza ile...
  4. Çevre boyutları ve risk analizi prosedürü ve risk analizi formu

Merhaba..Ben çelik konstrüksiyon imalat ve montaj firmasında çalışıyorum..Bu sektörle ilgili çevre boyutları risk analizi formu ve prosedür örneğine ihtiyacım var..Bu konuda yardımcı olabilecek varsa sevinirim..
  5. Hastane için çevresel risk analizi

hastane için çevresel risk analizi hazırlamam gerekıyo.ama örnek bi rapor bulamıyorum.sadece tablo formatı bulabıldım,tabloyu hazırladım ancak raporlama kısmını yapamıyorum ve ısıme yarayacak bısey bulamıyorum.yardımcı olabılırsenız sevınırım