Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre il müdürlüğü staj defteri örneği lazım...

Konu, 'Staj İmkanları' kısmında erhanerguder tarafından paylaşıldı.

1. erhanerguder

erhanerguder CMNet Üyesi

selam arkadaşlar...

bu sene 3. sınıf bitti. Ama şu dönem çevre il müdürlüğünde stajla uğraşmaktayım...elinde "işletme (büro) staj defteri" örneği olan meslektaşlarımız paylaşımda bulunursa gerçekten çok makbule geçecek...

saygılarımla...

2. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

Cevap: çevre il müdürlüğü staj defteri örneği lazım...

Yapıyor olduğun staj ile ilgili yaptıklarının yada gözlemlediklerinin yazılı olduğu staj defteri mi istiyorsun yani??
    doğru mu anlıyorum????

3. erhanerguder

erhanerguder CMNet Üyesi

örnek teşkil edecek desek daha anlaşılır olurmuş demek ki..:)

(keza başlıkta örnek demiştim)

4. Tuğba Coşkun

Tuğba Coşkun CMNet Üyesi

STAJ DEFTERİ ÖRNEĞİ üniversiteye göre değişiklik gösterir.. ama il çevrede staj yapanların staj defteri ÖRNEĞİ ni istiyosan bilemem :):)

5. Meltem OSMANOĞLU

Meltem OSMANOĞLU CMNet Üyesi

valla arkadaım ben bu yıl son stajımı orada yaptım kendi hazırlaıdıgm defter var ancak ben sana burdan onu nasıl göndericem :D

çevre il müdürlüğü staj defteri örneği lazım... konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İcme suyu staj defteri orneği lazim

Arkadaslar oncellikle icme suyunda staj yaptim ama neyi nasi yazacağimi cozemedim :) LAb. staj defteri orneği olan varsa paylasirsa cok memnun olurum simdiden tesekkürler...
  2. Staj defteri :((((

Arkadaşlar lab. stajı yapmaktayım eğer elinizde örnek staj defteriniz varsa gönderebilir misiniz?ya da bu konuda fikriniz varsa paylaşabilir misiniz?
  3. Staj defteri

çok acil işletme staj defteri örneği lazım. yardım edebilecek kimse var mı...
  4. Karar defteri örneği

Karar defteri hakkında bilgisi olan var mı,nerden alınıyor,kim hazırlar vs .acildi arkadaşlar
  5. Iş güvenliği sağlığı staj defteri örneği elinde olan varmı?

Merhabalar kolay gelsin.. Stajımı iş güvenliği ve sağlığı üzerine yapıyorum.. Elinde bu bölümle alakalı staj defteri örneği olan varsa yardımcı olabilirmi acaba...