Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre il müdürlüğü tutanağına üst yazı

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında Levent Yavuz tarafından paylaşıldı.

1. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

Çevre il müdürlüğünce yapılan denetimlerde tutulan ihtarlara ,
    eksikliliklerin giderlidiğiyle ilgili bir üst yazı örneği varmı elinizde arkadaşlar.
    birde bu yazıda şirket yetkililerine ait bir imza gereklimi yoksa sadece danışmanlık hizmeti
    veren kurumun adının geçmesi yeterlimi.

2. Melis Kara

Melis Kara CMNet Üyesi

Aşağıda yer alan basit bir dilekçe ile eksiklikler ile ilgili çalışmalarınızın tamamlandığını beyan edebilirsiniz.

T.C.
    ...... Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü
    ............. Şube Müdürlüğü'ne

İlgi: ...... tarih ve .....seri no'lu tutanağınız,
    Danışmanlığını yapmakta olduğumuz ...............tarafından ..................... adresinde “...................” faaliyeti gerçekleşmektedir.
    Tarafınızca ... tarihinde gerçekleştirilen denetim kapsamında ilgi tutanağınızda belirttiğiniz eksiklikler giderilmiş olup eksiklikler ile ilgili bilgi ve belgeler ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Bilgilerinizi ve gereğini saygılarımla arz ederiz.

Ayrıca danışman firma olarak dilekçeyi sunabilirsiniz. İyi çalışmalar

Burak Dumlu ve Özge.ylmz bunu beğendi.
  3. Levent Yavuz

Levent Yavuz CMNet Üyesi

teşekkürler kardeşim.

Çevre il müdürlüğü tutanağına üst yazı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İl Çevre Orman Müdürlüğü Denetim Cezaları hakk.

Merhabalar, İl Çevre ve Orman Müd.'nün denetim sırasında aldığı numunenin analiz sonucu deşarj limitlerinin üzerinde çıktı. Bu durumda ilk yapacakları iş para cezası göndermek midir? Yoksa daha önce böyle bir sorun yaşanmamış diyerek uyarı ile konuyu kapatabilirler mi? Ben bu konuda bir standart bulamadım, yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler..
  2. çevre il müdürlüğü staj defteri örneği lazım...

selam arkadaşlar... bu sene 3. sınıf bitti. Ama şu dönem çevre il müdürlüğünde stajla uğraşmaktayım...elinde "işletme (büro) staj defteri" örneği olan meslektaşlarımız paylaşımda bulunursa gerçekten çok makbule geçecek... saygılarımla...
  3. Çevre yönetimi genel müdürlüğü.

İyi günler.arkadaşlar verdiğim link kullanıcı adı ve şifresi istenmekte.bununla ilgili bilgisi olan varmı.? http://www.cevresehircilik.gov.tr/gm/cygm/index.php?Sayfa=sayfahtml&Id=1306
  4. Şemalarla Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğü Mevzuatı.

Çevre Yönetimi Genel Müdürlüğünce hazırlanmış, tüm Çevre yönetimi mevzuatlarında uygulanacak işlemlerin akım şemalarıyla gösterimi ektedir.
  5. Çevre yönetimi genel müdürlüğü telefon rehberi

Merhaba arkadaşlar; ekli dosyada çevre yönetimi genel müdürlüğünün telefon rehberi mevcut. Bilginize...