Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre ile ilgili teşvikler

Konu, 'Çevre ve Atık Yönetimi' kısmında CMNet Okuru tarafından paylaşıldı.

1. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Arkadaşlar ,

Atıksu arıtma tesislerine verilen elektrik teşviki dışında bildiğiniz devlet tarafından verilen başka teşvikler var mıdır? (Ör: tehlikesiz atık geri kazanımı yapan firmalar gibi.. ) Böyle teşviklerden yararlananlar oldu mu? Konuyla ilgili yardımlarınızı rica ediyorum.

2. Gül Bilge

Gül Bilge CMNet Üyesi

Zeynep Hnm,arıtma tesisi elektrik indirimi ile teşvik dışında ,Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın şu an için maalesef başka bir teşviği bulunmuyor.
    Bakanlığın diğer konularda da destek vermesi dileği ile...

Çevre ile ilgili teşvikler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre Danışmanlık veya çevre ile ilgili ölçüm analiz laboratuvarı açmak hakkında...

Herkese selamlar çevre mühendisliğinin kapsamı aslındagerçekten çok güzel bence, bir çevre mühendisi olarak yapabileceğimiz bir sürü iş var fakat genelde ekonominin talep değilde arz tarafında yer aldığı için yaptığımız işler fabrika sahipleri ve üreticiler genelde çevre mevzuatını çevre ile ilgili işleri pek sevmezler yinede kanunlar gereği çed raporları hazırlanmalı ölçümler yapılmalıdır...
  2. Çevre Görevlisi ile ilgili

İnternette dolaşırken şöyle bir şey gördüm: http://www.cevregorevlisi.biz/cevregorevlisi/bilgiSayfa.php Bu işi hangi ara dershane modeli ile bağdaştırdılar onu anlamadım ? Eğitim kadrosunu da sadece ünvan olarak vermişler, isim yok. Bundan haberi olanlarımız var mı ?
  3. Çevre Görevlisi Belgesi ile ilgili

Merhaba, Çevre Görevlisi Belgemi aldıktan sonra belgemi almak üzere çıkarttığım mobil imzaya ait telefon hattımı iptal ettirdim. Şu anda belgemi kullanmıyorum. Sonra belgemi kullanmamı gerektirecek bir işe girdiğimde başka telefon numarama ait mobil imza üzerinden işlemleri mi gerçekleştirebilir miyim yoksa eski numaramı aktif hale mi getirmem lazım? İyi çalışmalar dilerim. ALINTIDIR.
  4. Çevre kazalari ile ilgili sunum

Merhaba Arkadaşlar, Çevre kazaları ile ilgili sunuma ihtiyacım var bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
  5. Çevre ile ilgili sistemler

Merhaba arkadaşlar, öncelikle bu konu açıldıysa kusura bakmayın baya araştırdıktan sonra açıyorum bu konuyu. Çevre görevlisine yeni yönetmeliklerle birlikte baya bir sorumluluk getirildi. aylık değerlendirme raporu,iç tetkik bunlar sisteme işlenmesi gerek yazıyor. fakat sistem hala yok. ya da varda ben mi bulamadım? şu an hazırlayıp beklıyorum. eksik birşey yapmak ıstemediim için sizlere...