Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin lisans-danışmanlık...2...

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında bükrekoç tarafından paylaşıldı.

 1. bükrekoç

  bükrekoç CMNet Üyesi

  kerpitin suyla reax sonucu oluşan asetilen gazının üretimi ve depolanması yapılmaktadır.(Asetilen alkin grubu hidrokarbondur)
  çevre izin lisans yönetmeliğinde hangi maddeden girebilir yardımcı olabilirmisiniz?
   
 2. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

 3. bükrekoç

  bükrekoç CMNet Üyesi

 4. Aykut Gökçay

  Aykut Gökçay CMNet Üyesi

  ama üretim kapasiteside önemli. eğer günlük 100 tonun üzerindeyse Ek-1 e girer.
   
 5. bükrekoç

  bükrekoç CMNet Üyesi

  yok ona baktım ek-2 kapsamına giriyor
   
Çevre izin lisans-danışmanlık...2... konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

  Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
 2. çevre izin lisans

  bir tesisin çevre izin lisans kapsamında olması için evsel ve proses kaynaklı atıksuyunun debi aralıklarını nereden bulabilirim arkadaşlar?
 3. Çevre izin lisans-danışmanlık...!

  Fabrikamızın günlük üretim kapasitesi 30 ton ve kullandığımız hammaddeler tavuk unu, tavuk yağı, mısır, kepek, buğday, premiks, tuz ve aromalarından evcil hayvan besleme ürünleri yapıyorlar çevre izin ve lisans yönetmeliğinde hangi ek ve hangi maddeden girdiğini bulamadım yardımcı olacak var mı??
 4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

  Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
 5. Çevre izin ve lisans

  Günaydın Arkadaşlar; Benim bir sorum olacak, Yumurta alım ve satımını yapan bir firmanın Danışmanlığını yapmaktayım. Bu firma dışarıdan hem viol almakta hemde hurda kağıtları alarak viol üretimi yapmaktadır. Bu firma geridönüşüm firması mıdır? yoksa geri kazanım firması mıdır? Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar..