Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre İzin Lisans Portalında belgeleri açamıyorum

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında M. Hayri Cüneydi tarafından paylaşıldı.

1. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhaba;

Çevre İzin ve Lisans Portalından almış olduğumuz GFB'yi,bana ait olan Çevre Görevlisi Belgesini açamıyorum.Javayı kurdum.Ekrana gelen eklentiyi de yüklemesini söylüyorum.Java yükleniyor sonra saatlerce bekliyor.Belgeleri göremiyorum.e-imza değil de mobil imza kullandığım için olabilir mi acaba?Bunu nasıl aşabilirim?Yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden herkese teşekkürler.

2. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

digital imza kurulumunu yüklemeniz gerekmektedir. bunu yüklediğinizde açılabilir. ayrıyeten java ayarlarını yapmanız gerekmetedir.

3. Mahmut Cimşit

Mahmut Cimşit CMNet Üyesi

tabi işletim sisteminizde önemli WİN7 mi VİSTA Yoksa XP mi kullanıyorsunuz.

4. M. Hayri Cüneydi

M. Hayri Cüneydi CMNet Üyesi

Arkadaşlar olayı az evvel çözdüm.Belge görüntülemek için tıkladığımda java kurulumu yapmadan önce ImzaApplet diye bir şeyi yüklememi istiyordu ben de YES diyordum.Bu sefer NO dedim ve her türlü belge ve bilgi görüntülemeye başladım.[​IMG]

5. osman çayır

osman çayır CMNet Üyesi

ben NO dedikten sonra da açılan pencerede belgeleri görüntüleyemiyorum, ne yapabilirim?

Çevre İzin Lisans Portalında belgeleri açamıyorum konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  2. çevre izin lisans

bir tesisin çevre izin lisans kapsamında olması için evsel ve proses kaynaklı atıksuyunun debi aralıklarını nereden bulabilirim arkadaşlar?
  3. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  4. Gfb ve çevre izin ve lisans belgeleri nasıl alınıyor??

Öncelikle herkese merhabalar diliyorum.. Belgelerin alınması ile ilgili olarak sizlerin tecrübeleri benim için çok önemli..şimdiden çok ama çok teşekkür ederim cevap ya da cevaplarınıza.. Yeni bir işletmenin kurulduğunu ya da mevcut bir işletmenin GFB ve ardından da Çevre İzin ve Lisans Belgesi alacak olsun; 1. Başvuruda her şey online olarak mı oluyor? 2. Öncelikle o işletme için Çevre ve...
  5. Çevre izin ve lisans

Günaydın Arkadaşlar; Benim bir sorum olacak, Yumurta alım ve satımını yapan bir firmanın Danışmanlığını yapmaktayım. Bu firma dışarıdan hem viol almakta hemde hurda kağıtları alarak viol üretimi yapmaktadır. Bu firma geridönüşüm firması mıdır? yoksa geri kazanım firması mıdır? Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar..