Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin lisans sayfasında protokol işlemi gerçekleştirmek

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Zeynep Orhun tarafından paylaşıldı.

 1. Zeynep Orhun

  Zeynep Orhun CMNet Üyesi

  Arkadaşlar an itibari ile çalıştığım firmayı sistemde kayıtlı tesisim yapmaya çalışıyorum. Sorunum şu ki firmada 2 ortak var birinin üzerinde başladık işlemleri yapmaya ama mobil imzayı diğeri aldı. Şu an ben yazılım portalına giriş yaptığımda tesis işlemleri adımından işletmemi seçiyorum. ancak benim vekaletnamemi yükledikten sonra işletme yetkilisi sıfatı ile ve mobil imzasını kullanarak genel müdürümüzün bunu onaylaması gerekmiyor mu? ya da adımlarda bir karışıklık mı yaptım. Acil yardımlarınızı bekliyorum.
   
 2. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

  Mobil imzası olmayan yetkiliyi silip sadece diğeri ile işleme devam edebiliyorsunuz sanırım. Ayrıca ben yetkili yerine de kendim imza attım, sistem sorun vermedi ama bakanlıktan sonradan bir sorun olur mu bilmem.
   
 3. Zeynep Orhun

  Zeynep Orhun CMNet Üyesi

  aynen benim de öyle oldu ikisini de ben imzaladım, şirketin bana verdiği vekalet belgesini kaydedemedim bir de :( gerekli mi acaba?
   
 4. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

  bayağı uğraşmıştım ben de. noter onaysız vekaletname yükledim:) gerekli mi değil mi bilmiyorum.
   
 5. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Arkadaşlar eğer işletme yetkilisi olarak kendinizi eklemek istiyorsanız noter onaylı olması şart, eğer işletme yetkilisinin dijital imzası varsa ve kendisi imza yetkisine sahipse vekalet almanıza gerek yok, İşletme protokol işlemlerinde son adım olan Protokol imzaları kısmında hem çevre görevlisi hemde işletme yetkilisi olarak imza attıktan sonra protokol işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Arkadaşlar e-imza yada mobil imza kişiye aittir ve onay için ilgili alanda kimin adı geçiyorsa yalnızca o kişi kendi imzası ile onaylayabilir.
   
 6. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

  Ben işlemi bu şekilde gerçekleştirdim, bu bize sorun olarak ne zaman döner. Bir an önce vekaletname çıkarıp, kendimi yetkili yazsam sorun çözülür mü?
   
 7. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Kendinizi işletme yetkilisi olarak eklemeniz için noter onaylı vekaletname almalısınız. Sorunuza cevap "Evet" çözülür :)
   
 8. Funda Saltık

  Funda Saltık CMNet Üyesi

 9. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  çalıştığım firmadan 5 ay önce ayrıldım fakat hala oranın çevre görevlisi olarak sistemde görünüyorum görevli iptalim için ne yapmam gerekiyor lütfen yardımcı olursanız sevinirim
   
 10. http://izinlisans.cevre.gov.tr/---->kendinize ait kullanıcı adı ve şifresi------>kişi bilgileri------>meslek bilgiler------>işten ayrıl kısmını tıklayın
  düzelir sanırım

  belge.png
   
 11. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi


  yardımınız için teşekkür ederim fakat ben danışmanlık firmasında değilde firmanın kendi bünyesinde çevre görevlisiydim bnim portalımda dosya bak kutucuğunun yanındaki güncelle ve işten ayrıl kutucukları yok ne yapmam gerekiyor
   
 12. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Arkadaşım Tesis İşlemleri>>>işletme protokol işlemleri sayfasını tıklarsan orada önceki firmanın adının bulunduğu alanın en sağında bulunan "işten Çıkış Yap" butonu ile işlemini gerçekleştirebilirsin.
   
 13. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  dediğiniz işlemleri yaptım fakat "işten Çıkış Yap'' butonu bende görünmüyor
   
 14. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  kullanıcı adınız nedir?
   
 15. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  beril35
   
  Fatih Özcan bunu beğendi.
 16. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Beril Hanım göremezsiniz çünkü imzanız eksik bu alanı geçmeniz ve yeni firma ile protokol yapmanız için, Tesis İşlemleri>>>işletme Protokol işlemleri den isminizin bulunduğu alanda dijital imzanız ile "imzala/kaydet" butonunu tıklayarak imzalayabilirsiniz.
   
 17. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  sedat bey size ulaşabileceğim bi telefon numarası verebilirmisinz
   
 18. Sedat Azizoğlu

  Sedat Azizoğlu CMNet Üyesi

  Beril hanım şu an görüşme halindeyim 0312.586.35.81 nolu telefondan beni arayabilirsiniz. Ancak yapılması gereken işlemi belirttiğim şekilde yaparsanız aramanıza gerek kalmaz.
   
 19. beril3535

  beril3535 CMNet Üyesi

  yardımınız için çok teşekkür ederim Sedat Bey
   
Çevre izin lisans sayfasında protokol işlemi gerçekleştirmek konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

  Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
 2. çevre izin ve lisans

  arkadaşlar her faaliyette alınması gereken izin,izin ve/veya lisans ların neler olduğunu yazalım ki bilmeyen arkadaşlarımızda İş görüşmesine gideceği zamn bir ön bilgisi olmuş olsun
 3. çevre izin lisans

  bir tesisin çevre izin lisans kapsamında olması için evsel ve proses kaynaklı atıksuyunun debi aralıklarını nereden bulabilirim arkadaşlar?
 4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

  Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
 5. Çevre izin ve lisans

  Günaydın Arkadaşlar; Benim bir sorum olacak, Yumurta alım ve satımını yapan bir firmanın Danışmanlığını yapmaktayım. Bu firma dışarıdan hem viol almakta hemde hurda kağıtları alarak viol üretimi yapmaktadır. Bu firma geridönüşüm firması mıdır? yoksa geri kazanım firması mıdır? Yardım ederseniz çok sevinirim. İyi Çalışmalar..