Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izin ve lisanslarda firmayı ek listeye yerleştirme

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında cvrzet tarafından paylaşıldı.

1. cvrzet

cvrzet CMNet Üyesi

Arkadaşlar izin ve lisanslar kapsamında bazen firmaları ek listeye yerleştirmek zor oluyor, burada birbirimize yardımcı oluruz diye düşündüm, başlığı bu yüzden açtım. Umarım hepimizin işine yarar.

2. cvrzet

cvrzet CMNet Üyesi

Arkadaşlar mermer ocakları ek listede nereye girer?

3. Mehtap Işık

Mehtap Işık CMNet Üyesi

ek-2 madde 2.18 de mermer ocakları ile ilgili açıklama var

4. hanvey1105

hanvey1105 CMNet Üyesi

mermer 4.a grubunda yer alır. Bu nedenle kapasitesine göre değerlendirmek gerekecek maddesini belirleyebilmek için.

5. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

arkadaşlar birçok üretim prosesi,tesisi mevcut.bunların ne olduğunu bilmek imkansız.ben firmayla beraber yapıyorum.böylece tesis daha net bir şekilde tespit ediliyor.hata payınız ortadan kalkmış olur.

6. Uğur B.

Uğur B. CMNet Üyesi

elektrik motoru, jeneratör ,transformatör ile elektrik dağıtım ve kontrol cihazları üreten bir firma çevre denetim yönetmeliği kapsamında hangi sektöre girmektedir?

7. nilbayram

nilbayram CMNet Üyesi

eğer çevre denetim yönetmeliği kapsamında soruyosan ek 2- madde 3-21 e girer sektör olarakta Metallerin Üretimi ve İşlenmesi başlık altında inceleyebilirsin

Çevre izin ve lisanslarda firmayı ek listeye yerleştirme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre denetimi yönetmeliği ve çevre kanununca alınması gereken izin ve lisanslar

ÇEVRE DENETİMİ YÖNETMELİĞİ ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında YönetmelikKAPSAMINDA ÇEVRE DANIŞMANLIK FİRMALARINA YETERLİK VERİLMESİ HAKKINDA TEBLİĞ TASLAĞI BİRİNCİ BÖLÜM, Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1- (1) Bu tebliğin amacı, Çevre Denetim Yönetmeliği ve Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik kapsamında çalışacak...
  2. Çevre ve Orman Bakanlığı çevre izin ve lisans eğitimi

Antalyada önümüzdeki günlerde yapılacak olan Çevre İzni ve Lisansı Eğitimine dair; Eğitim Programları Eğitim Ücretleri Konaklama Bilgileri Katılımcı listeleri vb. dökümanlar ektedir.
  3. Çevre Denetimi Yönetmeliği yoksa Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetme

Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin Ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik yoksa cdy göremi hareket edecez hangisini kabul edecez ıkısındede farklı maddeler var ?
  4. "Çevre Mevzuatı" ve "Çevre İzin/Lisans" Eğitimi

Merhabalar; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 08 Mart Perşembe (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler ve 16 Mart Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi" düzenlenecektir. Eğitimlerden herhangi birine katılmak isteyenlerin; ilgili eğitime...
  5. Kpss-2013/4 ve 5 yerleştirme sonuçları açıklandı

Yine açıkta kaldım 69'la :/ :) Atanan arkdaşlara şimdiden hayırlı olsun Tarım Bakanlığı - KPSS-2013/4 Yerleştirme Sonuçları Çevre Bakanlığı - KPSS-2013/5 Yerleştirme Sonuçları Gıda, Tarım ve Hayvancılık ve Çevre ve ŞehircilikBakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edeceği sözleşmelipozisyonlara yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Yerleştirme...