Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Elif Kütahya Önal tarafından paylaşıldı.

1. Elif Kütahya Önal

Elif Kütahya Önal CMNet Üyesi

ÇMO'nun bakanlık yardımı ile vermiş olduğu bu eğitimi alan var mı aranızda ne kadar faydalı ve ne kadar gerekli!...

2. Yasin Aslan

Yasin Aslan CMNet Üyesi

Cevap: çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Sadece bu eğitim tam olarak etkili değil fakat "Çevre Görevlisi İşbaşı Eğitimi" kapsamlı bir bilinçlendirme ve uygulamalı denetim eğitimi faydalı olabilir.

çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre izin ve lisansları

Arkadaşlar bir sorum olucaktı: Sokak hurdası olarak tabir edilen yoğunluğu düşük ve büyük hacimli hurdaları işleyerek bunları Türkiye’nin önde gelen demir-çelik fabrikalarına hammadde olarak sağlayan hurda firması ek-1 e mi giriyor?Emin olmak için soruyorum.Ayrıca alması gereken izin ve lisanlar hangileridir? Tehlikeli Atık Geri Kazanım izin lisansının dışında alınması gereken lisans var mı?...
  2. Çevrimiçi yazılım portalı

Merhaba Arkadaşlar çevrim içi yazılım portalına son günlerde giriş yapan oldu mu acaba? Ben bugün danışman firma olarak girip tesis kayıt yapmak istediğimde beni başka bir sisteme yönlendiriyor ve aşağıdaki uyarıları veriyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. İşletme / Firma , tesis kayıt işlemlerini İşletme / Firmanın kendisi http://www.cevre.cob.gov.tr web adresinden "E-İmza" ya...
  3. Bakanlık izin lisans portalı yazılım uzmanı Sn. Can Güney UYAR aramıza katılmıştır...

Evet doğru okudunuz. Kendisi şu anda çevrimiçi konumda ve bugün itibari ile siteye üye olmuşlardır. Can Bey aramıza hoş geldiniz.
  4. Çevre izni lisansı ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Kocaeli İl temsilciliğinde 1-2 Nisan 2011 de düzenlenmiş olan ÇEVRE İZNİ LİSANSI VE YAZILIM PORTALI KULLANIMI EĞİTİMİ nin notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi? Ya da tekrar düzenlenmesine ait bilginiz var mı?
  5. Çevre izin ve lisansları

Arkadaşlar kolay gelsin çevre izin ve lisans yönetmeliğinde lisansları aldıktan sonra 5 yıllık süre dolmadan yeniden çevre izin ve lisansı almaktadır diyor. benim bildiğim yenilenmesi gerekir. Hangisi doğru ?