Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izinleri adres değişimi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında gizcev tarafından paylaşıldı.

1. gizcev

gizcev CMNet Üyesi

Arkadaşlar çevre izinlerinde izinlisans adresinde tesisin adresi nereden değişiyo yardımcı olabilir misiniz?

2. çevre bilgi sisteminden firmanızın kul adı ve şiresi ile giriş yapın, adresi değistirilecek firmanın tesisini secin ve adresi değiştirin

3. gizcev

gizcev CMNet Üyesi

saol yaptım teşkkr ederm:)

4. rica ederim;)

Çevre izinleri adres değişimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
  2. Çevrimiçi çevre izinleri portalında işverenin çevre görevlisini ataması...

Herkese Merhaba, Çevrimiçi Çevre İzinleri Portalına kendi dijital imzamla girip çalıştığım şirketin Çevre Mühendisi ve Görevlisi olarak kendimi kaydettim. İşveren adına kurumsal dijital imzaya sahip yetkilinin bilgilerini, seçtiğim tesisle ilgili yönetmelik kapsamındaki maddeleri ve bana ait işe giriş bildirgesini de portala yükledim. İşe giriş bildirgesini dijital olarak imzalayarak...
  3. "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı"- Eğitim Duyurusu!

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 17 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ve 24 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi"...
  4. Adres Farklılığı Çevre İzni Alınması

Arkadaşlar danışmanlığını yaptığım firmalardan biri iki farklı parselde yer almakta olup iki farklı adresi vardır. Firma iki parsel üzerine tek duvarla çevirilmiş yani iki parsel birleştirilerek tek firma olarak kullanılmaktadır. 1 nolu parsel kapı no: 28 8 nolu parsel kapı no: 26 Kapasite raporunda 28 nolu adresi yer almaktadır. Kanal bağlantı izninde 1-8 parsel için alınmıştır. İki parsel...
  5. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...