• Sayın Üyeler,

Site görünümünün gündüz açık renk tema, gece koyu renk tema olacak şekilde otomatik değişmesini sağlayan bir düzenleme yapılmıştır. Görünümün otomatik değişmesini istemiyorsanız, bu ayarı hesap tercihlerinizden kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Açık/Koyu temalar arasında ki geçişin otomatik olmasını istemeyen üyelerimiz üst menüde yer alan simgeler yardımıyla da kolayca geçiş yapabilirler.

Site renklerinin günün saatine göre ayarlanmasının göz sağlığına faydaları olduğu için böyle bir düzenleme yapılmıştır. Fakat her üye görünüm rengini tercihine göre kullanmaya devam edebilecektir.

Çevre izinleri portalı - sorun!

Pınar Özgen

Kayıtlı Kullanıcı
Firma
Egesis Çevre Teknolojileri
Arkadaşlar. Sizin de farketmiş olacağınızı düşünüyorum. Portalda belge görüntüleme işlemi sırasında yaklaşık bir haftadır sorun yaşanıyor. Birkaç farklı bilgisayarda denedim hep aynı hatayı aldım. Javayla ilgili bir sorun mu acaba? Ne yapılabilir bir fikri olan varsa sevinirim.

Çevre İzin Portalı Hata.png

@pinarozgen
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .

İnternet sitesine girerek sayfada java deposu adında bir tablo göreceksiniz. Çevre Bakanlığı yazan yere tıklayarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Tabi önce java dosyasını tamamiyle bilgisayarınızdan kaldırmalısınız. Umarım düzelir.

@pinarozgen
java değil de bakanlığın mobil imza ile ya da e-imza ile ilgili bir algoritma ve sistem sorunu varmış

@Tarık Durmuş

bende denedim fakat, belgeyi açmaya çalıştığımda sayfa sorun yaşıyor..yeniden aynı sayfa açılıyor.

@Gül CAN
Javayı bilgisayarınızdan tam olarak silmeden yüklemiş olabilirsiniz. Javanın yüklü olduğu klasörü tam olarak sildiğinizden emin olun. Sonra yeniden yüklemeyi deneyin. Umarım düzelir. Ben sorun yaşamıyorum.

@Gül CAN
Explorer'da denediğimde benim de aynı şey oldu. Fakat Chrome'da sorun yaşanmıyor. Bir de öyle deneyin isterseniz.

@pinarozgen
bilmiyorum, bende ikisinden de açılmıyor. mevcut java ayarlarını da kaldıramıyorum zaten. hata verip duruyor..

@pinarozgen
ben de genelde chrome'da sorun yaşıyorum. hatta sürekli sorun yaşıyorum. ama explorer'da sıkıntı çekmedim.

@Gül CAN
ben de çevre görevlisi belgemi görüntüleyememiştim. 15 gün uğraştım. zannettim ki daha çıkmadı herhalde. meğer 2 günde çıkmış.....evet ya chrome'da ben de ciddi sıkıntılar yaşadım. bir kaç gün sonra arkadaş explorer kullan dedi ben de anca öyle görüntüledim. yani bir kaç yol denemek lazım

Evet benim de yine açılmamaya başladı. Ama bu sefer daha farklı bir sorun var gibi görünüyor.

arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım internet explorer java uygulaması geldiğinde sayfa yeniledi. cromede ise firma seçemedim hiçbir işlem yapılmıyordu. bilgisayarımdaki java uygulamasını kaldırdım daha sonra
Gizlenen içeriği görüntülemek için Giriş Yap yada Kayıt Ol .
sayfadaki java ve adope acrobat reader kurulumunu yaptım sorun düzeldi.