Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izinleri portalı - sorun!

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Pınar Özgen tarafından paylaşıldı.

1. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

Arkadaşlar. Sizin de farketmiş olacağınızı düşünüyorum. Portalda belge görüntüleme işlemi sırasında yaklaşık bir haftadır sorun yaşanıyor. Birkaç farklı bilgisayarda denedim hep aynı hatayı aldım. Javayla ilgili bir sorun mu acaba? Ne yapılabilir bir fikri olan varsa sevinirim.

Çevre İzin Portalı Hata.png

2. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

http://www.e-tugra.com.tr/TeknikDestek.aspx
    İnternet sitesine girerek sayfada java deposu adında bir tablo göreceksiniz. Çevre Bakanlığı yazan yere tıklayarak indirebilir ve kurabilirsiniz. Tabi önce java dosyasını tamamiyle bilgisayarınızdan kaldırmalısınız. Umarım düzelir.

3. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

java değil de bakanlığın mobil imza ile ya da e-imza ile ilgili bir algoritma ve sistem sorunu varmış

4. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

Tarik bey ise yaradi cok tesekkurler.

Tarık Durmuş bunu beğendi.
  5. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Rica ederim. İyi çalışmalar.

6. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

bende denedim fakat, belgeyi açmaya çalıştığımda sayfa sorun yaşıyor..yeniden aynı sayfa açılıyor.

7. Tarık Durmuş

Tarık Durmuş CMNet Üyesi

Javayı bilgisayarınızdan tam olarak silmeden yüklemiş olabilirsiniz. Javanın yüklü olduğu klasörü tam olarak sildiğinizden emin olun. Sonra yeniden yüklemeyi deneyin. Umarım düzelir. Ben sorun yaşamıyorum.

8. İbrahim Şen

İbrahim Şen CMNet Üyesi

9. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

10. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

Explorer'da denediğimde benim de aynı şey oldu. Fakat Chrome'da sorun yaşanmıyor. Bir de öyle deneyin isterseniz.

11. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

bilmiyorum, bende ikisinden de açılmıyor. mevcut java ayarlarını da kaldıramıyorum zaten. hata verip duruyor..

12. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ben de genelde chrome'da sorun yaşıyorum. hatta sürekli sorun yaşıyorum. ama explorer'da sıkıntı çekmedim.

13. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

Bendeki Crome Belge Görüntüle butonunu tıklamıyor bile :)

Erkan Ertürk bunu beğendi.
  14. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

ben de çevre görevlisi belgemi görüntüleyememiştim. 15 gün uğraştım. zannettim ki daha çıkmadı herhalde. meğer 2 günde çıkmış.....evet ya chrome'da ben de ciddi sıkıntılar yaşadım. bir kaç gün sonra arkadaş explorer kullan dedi ben de anca öyle görüntüledim. yani bir kaç yol denemek lazım

15. Gül Can

Gül Can Çaykur Sevdalısı

uğraşıyorum ama olmuyor maalesef:)

16. Burak Bilen

Burak Bilen CMNet Üyesi

herşeyi denediysen şimdilik geçici olarak başka bi pc de dene

17. Funda Saltık

Funda Saltık CMNet Üyesi

Sorun hala devam ediyor. Portala girebilen var mı?

18. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

Evet benim de yine açılmamaya başladı. Ama bu sefer daha farklı bir sorun var gibi görünüyor.

19. Eylül Terzi

Eylül Terzi CMNet Üyesi

arkadaşlar aynı sorunu bende yaşadım internet explorer java uygulaması geldiğinde sayfa yeniledi. cromede ise firma seçemedim hiçbir işlem yapılmıyordu. bilgisayarımdaki java uygulamasını kaldırdım daha sonra http://izinlisans.cevre.gov.tr/DijitalImzaKurulum/EImzaBilgi.aspx sayfadaki java ve adope acrobat reader kurulumunu yaptım sorun düzeldi.

20. Pınar Özgen

Pınar Özgen CMNet Üyesi

işe yaradı. ama bakalım bu ne kadar süre idare edecek :)
    Teşekkürler.

Çevre izinleri portalı - sorun! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre görevlisi belgesi ve çevre izinleri hakkında

Herkese selamlar, Forumda araştırdım bulamadım, Çevre Görevlisi belgesini Çevre ve Orman bakanlığından alanlar herhangi bir güncelleme yapmalılar mı? Bir de , çevre görevlisi belgesi sahibi olup, aynı zamanda bir firmanın sahibi olan kişiler, kendi firmaları ile ilgili çevre izinleri işlemlerini yürütebilir mi?
  2. Çevrimiçi çevre izinleri portalında işverenin çevre görevlisini ataması...

Herkese Merhaba, Çevrimiçi Çevre İzinleri Portalına kendi dijital imzamla girip çalıştığım şirketin Çevre Mühendisi ve Görevlisi olarak kendimi kaydettim. İşveren adına kurumsal dijital imzaya sahip yetkilinin bilgilerini, seçtiğim tesisle ilgili yönetmelik kapsamındaki maddeleri ve bana ait işe giriş bildirgesini de portala yükledim. İşe giriş bildirgesini dijital olarak imzalayarak...
  3. "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı"- Eğitim Duyurusu!

Sayın Yetkili; UENCO Uluslararası Enerji ve Çevre Teknolojileri Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş. olarak; 17 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre Mevzuatları Kapsamında Yer Alan Yükümlülükler" ve 24 Şubat Cuma (09:00 - 17:00) : "Çevre İzinleri ve Çevre Bilgi Sistemi Kullanımı ve Uygulama Eğitimi"...
  4. E-Çevre İzinleri Destek Hattı Hk. (Danışmanlık Firmaları, Çevre Yönetim Birimi ve Çevre Görevlisi)

Arkadaşlar E-Çevre izinleri ile ilgili tüm sorunlarınız için yeni iletişim bilgileri; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri Destek Hattı Tel: 0312.586.35.81 Çevre ve Şehircilik Bakanlığı E-Çevre İzinleri E-Posta : izinlisans2@csb.gov.tr Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevre Bilgi Sistemi E-Posta: cevre.bilgi@csb.gov.tr Not: Daha önce destek verdiğimiz...
  5. Çevre izni portalı

Arkadaşlar merhabalar; Bir tesisimizle ilgili çevre izin portalına kayıt yaptık. İşletme protokolü yapılırken kendimi çevre görevlisi olarak kaydettim. Fakat protokol işlemi tamamlanmadı. Ekranda ' [FONT=Verdana][COLOR=#222222]Yetkili onay bekleyen birden fazla meslek bilgisiniz bulundu , lütfen yetkilerin onaylama işlemlerini tamamlamalarını bekleyiniz!' [FONT=Verdana][COLOR=#222222]yazısı...