Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre İzni Ek-2 Listesi 9.11 maddesi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sevtap Şanseçer tarafından paylaşıldı.

1. Sevtap Şanseçer

Sevtap Şanseçer CMNet Üyesi

Arkadaşlar Çevre İzni Ek-2 Listesi 9.11 maddesi kapsamında kum-çakıl ocakları veya kil ocaklarının çevre görevlisi olan var mı aranızda?

2. Filiz Bali

Filiz Bali CMNet Üyesi

ocak işleri mi buyrun :)

Çevre İzni Ek-2 Listesi 9.11 maddesi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Deşarj izni ve çevre izni

Arkadaşlar bir yerde çelişkiye düştüm. Bir tesisimde arıtma tesisi var ve deşarj kalite kontrol ruhsatı mevcut. 2014'e kadar da süresi var. Buna göre bu tesise gfb alındıktan sonra ilgili çevre iznine başvurmam gerekiyor mu yoksa deşarj izni süresinin bitmesini beklemem gerekir mi?. Benim bildiğim bu izinler nisan 2012 ye kadar geçerliler. Yani çevre iznine başvurmam gerekiyor. Burada...
  2. Çevre Görevlisi Belgesi Alanların Listesi Hk.

Çevre Görevlisi Belgesi Alanların Listesini aşağıdaki linki tıklayarak görebilirsiniz. http://izinlisans.cevre.gov.tr/Sorgular/CGBelgesiListesi.aspx
  3. Çevre izni başvurusunda & denetimlerde bulunması gereken evrak listesi

Çevre izni denetimlerinde tarafınızdan sunulması istenilen&başvurularda tesisinizden tedarik etmeniz gereken( veya çalışma yapmanız gereken) evrak listesi ektedir.
  4. Çevre görevlisi başka iş yapamaz maddesi

merhaba arkadaşlar, çevre görevlisi olarak bir tesisite çalışıyorum. çevre görevlisi olduğum tesiste iş güvenliği uzmanlığı yapabılır mıyım? bu konuda net bılgı bulamadım acıkcası . yardımcı olur musunuz