Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izni lisansı ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Gökhan Bayrı tarafından paylaşıldı.

1. Gökhan Bayrı

Gökhan Bayrı CMNet Üyesi

Kocaeli İl temsilciliğinde 1-2 Nisan 2011 de düzenlenmiş olan ÇEVRE İZNİ LİSANSI VE YAZILIM PORTALI KULLANIMI EĞİTİMİ nin notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi? Ya da tekrar düzenlenmesine ait bilginiz var mı?

Çevre izni lisansı ve yazılım portalı kullanımı eğitimi konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çevre izni ve lisansı eğitimi sunuları - Antalya

Çevre İzni ve Lisansı Eğitimi Antalya Ocak 2011 Sunuları ilk kez cevremuhendisleri.net aracılığıyla sizlerle ::::::::::::::::::>>> 2 part halinde 21 adet döküman bulunmaktadır..
  2. çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

ÇMO'nun bakanlık yardımı ile vermiş olduğu bu eğitimi alan var mı aranızda ne kadar faydalı ve ne kadar gerekli!...
  3. Çevrimiçi yazılım portalı

Merhaba Arkadaşlar çevrim içi yazılım portalına son günlerde giriş yapan oldu mu acaba? Ben bugün danışman firma olarak girip tesis kayıt yapmak istediğimde beni başka bir sisteme yönlendiriyor ve aşağıdaki uyarıları veriyor ve herhangi bir işlem yapamıyorum. İşletme / Firma , tesis kayıt işlemlerini İşletme / Firmanın kendisi http://www.cevre.cob.gov.tr web adresinden "E-İmza" ya...
  4. Atık ambalaj yazılım portalı

http://www.atikambalaj.cevreorman.gov.tr/FirmaListesi_AUPS.aspx Atık Yönetimi Dairesi Başkanlığının yukarıda verdiğim linkinde Atık ambalaj yazılım portalından firma arayabilirsiniz deniyor. Ancak ben piyasaya süren olduğunu bildiğim firmaları yazsam da firma bulunamamıştır diyor. Bu linki daha önce kullanan ve sonuca ulaşan arkadaşlar var mı? Ya ben bir şeyi gözden kaçırıyorum ya da veriler...
  5. Çevre izni portalı

Arkadaşlar merhabalar; Bir tesisimizle ilgili çevre izin portalına kayıt yaptık. İşletme protokolü yapılırken kendimi çevre görevlisi olarak kaydettim. Fakat protokol işlemi tamamlanmadı. Ekranda ' [FONT=Verdana][COLOR=#222222]Yetkili onay bekleyen birden fazla meslek bilgisiniz bulundu , lütfen yetkilerin onaylama işlemlerini tamamlamalarını bekleyiniz!' [FONT=Verdana][COLOR=#222222]yazısı...