Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çevre izni portalı

Konu, 'Çevre İzinleri ve Lisanslar' kısmında Sinem Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

Arkadaşlar merhabalar;

Bir tesisimizle ilgili çevre izin portalına kayıt yaptık. İşletme protokolü yapılırken kendimi çevre görevlisi olarak kaydettim. Fakat protokol işlemi tamamlanmadı. Ekranda ' Yetkili onay bekleyen birden fazla meslek bilgisiniz bulundu , lütfen yetkilerin onaylama işlemlerini tamamlamalarını bekleyiniz!' yazısı çıkıyor. Yetkili onayı olarak, tesis yetkilisini mi yoksa bakanlık yetkilisini mi kastediyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

2. Tesisi yetkilisi. İyi Çalışmlar

3. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

yani firma sahibi kendi şifresiyle çevre izinleri portalına girip çevre görevlisini onaylayacak. Doğru mu anlıyorum?

Yasemin Aslantürk Çebi bunu beğendi.
  4. Sinem hanım yetkili tesis yetkilisi ama kafama bir şey takıldı tesis getlilisinin kul. adı şfresi var mı?

5. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

ben belediyede çalışıyorum da. firma sahibi belediye başkanı olarak görünüyor.tesis yetkilisi olarak da ben görünüyorum. hem de çevre görevlisi işlemlerini yürüteceğim. bu şartlarda ben onay veremiyorum galiba.firma sahibi yani başkanın şifresi yok.kafam karıştı iyice :)

6. valla benimde karıştı :) siz en iyisi en sağlıklı bilgi kaynağı Sedat Azizoğlu ile görüşün.

7. CMNet Okuru

CMNet Okuru CMNet Üyesi

Elektronik imzası bulunan tesis yetkilisi tarafından onaylanacak protokolünüz.

8. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

tesis yetkilisi benim.ama onaylayamıyorum.

9. Sinem hanım hem tesis yetkilisi hemde çevre görevlisi olamazsınız sanırm Yetkili onay bekleyen birden fazla meslek bilgisiniz bulundu hatasınıda bu yüzden aldınız kendinizi tesis yetkilisi kısmından çıkarın

10. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

nasıl düzeltebileceğiz bu yanlışı acaba?sonuçta birinin onayı bekleniyor ama kim olduğunu anlamadım açıkcası.

11. Sinem Hanım bence (312) 586 35 81) noyu arayın

12. Sinem Yılmaz

Sinem Yılmaz CMNet Üyesi

firma bilgileri güncelle kısmında en son firma yetkilisi tc no istenirken yan tarafında 'çevre görevlisi veya imza yetkilisi' ibaresi var. acaba oraya kendi tc mizi yazınca sorun çözülür mü?

13. erdemciga

erdemciga Misafir

izinlisans2@csb.gov.tr ya da erdem.ciga@csb.gov.tr adresine tc no , kullanici adini gonderir isen 2 dakikada hallederiz...aslinda izinlisans2 ye artik mail gondermeyin ....sedat yeni gorevine basliyor ..ben de cok yogunum bu nedenle bu hafta vaktim oldukca kucuk sorunlara bakmaya calisacagim ki hafta ortasi ya da sonu itibari ile ben de bye bye ...sizin durum su:bir noktada yetkili imzasi tamamlanmadigi icin asili kalabiliyor meslek bilgisi ki siz birkac defa denemisiniz sanirim...meslek bilginizi sifirlarim..yeniden protokol girisi yapin ama bu kez imzanizi yaninizda bulundurun..diger durum aslinda imza yetkilisi isteniyor ama bir sekilde vekalet ya da imza yetkiniz var ise tesis ile ilgili ok..kendi adinizda kaydedebilirsiniz ....

Çevre izni portalı konusuna benzer içeriklerimiz
  1. çevre izin ve lisansları ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

ÇMO'nun bakanlık yardımı ile vermiş olduğu bu eğitimi alan var mı aranızda ne kadar faydalı ve ne kadar gerekli!...
  2. çevre izni

mrb arkadaşlar çevre izninin atıksu konusunda başvuru yapacam, başvuru aşamasında arıtma çamuru analizi istendi ama yönetmelikleri incelediğimde arıtma çamuru analizi gerekiyor diye bir ibare bulamadım sadece tarımda kullanılacaksa isteniyor bu konuda yardımcı olursanız ....
  3. Deşarj izni ve çevre izni

Arkadaşlar bir yerde çelişkiye düştüm. Bir tesisimde arıtma tesisi var ve deşarj kalite kontrol ruhsatı mevcut. 2014'e kadar da süresi var. Buna göre bu tesise gfb alındıktan sonra ilgili çevre iznine başvurmam gerekiyor mu yoksa deşarj izni süresinin bitmesini beklemem gerekir mi?. Benim bildiğim bu izinler nisan 2012 ye kadar geçerliler. Yani çevre iznine başvurmam gerekiyor. Burada...
  4. Çevre izni lisansı ve yazılım portalı kullanımı eğitimi

Kocaeli İl temsilciliğinde 1-2 Nisan 2011 de düzenlenmiş olan ÇEVRE İZNİ LİSANSI VE YAZILIM PORTALI KULLANIMI EĞİTİMİ nin notlarına sahip olan arkadaşlar paylaşabilirler mi? Ya da tekrar düzenlenmesine ait bilginiz var mı?
  5. Çevre izinleri portalı - sorun!

Arkadaşlar. Sizin de farketmiş olacağınızı düşünüyorum. Portalda belge görüntüleme işlemi sırasında yaklaşık bir haftadır sorun yaşanıyor. Birkaç farklı bilgisayarda denedim hep aynı hatayı aldım. Javayla ilgili bir sorun mu acaba? Ne yapılabilir bir fikri olan varsa sevinirim.